Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Myszków Rozwija możliwości

miastomyszkow.pl

Mapa

strony

Aktualności

Sue Rinaldi - "Niespokojna wędrówka"

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Sue Rinaldi - "Niespokojna wędrówka"

Zapraszamy na koncert Sue Rinaldi, znanej brytyjskiej piosenkarki zdobywającej uznanie publiczności na całym świecie. Sue Rinaldi wystąpi 12.04.2008 r. (sobota) o godz. 19.00 w Kościele Św. Apostołów Piotra i Pawła w Myszkowie.

Artystka debiutowała w połowie lat osiemdziesiątych w zespole Hearbeat, z którym odniosła kilka sukcesów na angielskich listach przebojów. W 1994 roku rozpoczęła karierę solową. Jej poszukiwania muzyczne prowadzą od rocka i muzyki klubowej (album "Love Eternal" z 1994 roku), poprzez klimaty ambientalne (płyta "Promised Land" z 1998 roku), aż do niezwykle intymnych i poetyckich akcentów akustycznego brzmienia ("Personal Worship" z 2001 roku).

Sue jest dynamiczną i wrażliwą artystką, potrafiącą szybko nawiązywać kontakt z widownią. Koncertowała m.in. w USA, Australii, Szwajcarii, Niemczech, Norwegii, Danii, Kanadzie, Malezji i wielu innych krajach świata. W 1997 roku śpiewała dla 55.000 widzów na stadionie Wembley w Anglii, a w Sylwestra 2001 roku dla ponad 60.000 osób w trakcie wielkiego noworocznego koncertu na plaży w Sydney. Kilkakrotnie koncertowała już w Polsce na zaproszenie Instytutu Ewangelizacji ICPE Polska.

Jako kompozytorka i autorka tekstów czerpie swoje inspiracje z osobistego doświadczenia wiary. Dużą część jej twórczości poświęcona jest dramatycznej sytuacji społecznej wielu ludzi na świecie. Znajdującą się na jej pierwszej solowej płycie piosenka "Cry Mercy" opowiada o losach milionów bezdomnych dzieci w Brazylii. "Promised Land", będący jednym z jej największych przebojów, opowiada o szoku, jaki przeżyła Anglia po tragicznej śmierci księżny Diany oraz pytaniu o sens życia, jakie wielu ludzi wtedy sobie postawiło.
Sue Rinaldi znana jest rownież ze swoich audycji radiowych, programów telewizyjnych oraz publikacji dotyczących współczesnej kultury.

23

WRZ

2014

2770

razy

czytano

1547/2762

miastomyszkow.pl

Zdjęcie: Miasto Myszków z lotu ptaka.
Logo serwisu.
Zdjęcie: Galeria filmów.

Galeria zdjęć

Zdjęcie: Urząd Miasta Myszków
Zdjęcie: Galeria zdjęć.

Galeria filmów

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Newsletter

Ukryj moduł.