Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Myszków Rozwija możliwości

miastomyszkow.pl

Mapa

strony

Aktualności

Nabór uczestników do projektu "Dostęp do Internetu myszkowskich jednostek oświatowych oraz rodzin zagrożonych wykluczeniem"

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Nabór uczestników do projektu "Dostęp do Internetu myszkowskich jednostek oświatowych oraz rodzin zagrożonych wykluczeniem"
Burmistrz Miasta Myszkowa ogłasza nabór uczestników do Projektu "Dostęp do Internetu myszkowskich jednostek oświatowych oraz rodzin zagrożonych wykluczeniem”. Projekt realizowany jest przez Gminę Myszków w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna  Gospodarka, oś priorytetowa 8 „Społeczeństwo informacyjne - zwiększenie innowacyjności gospodarki”, działanie 8.3 „Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu- elnclusion".

Głównym celem projektu jest przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu poprzez zwiększenie dostępu do Internetu wśród osób niepełnosprawnych (ze znacznym lub umiarkowanym stopniem niepełnosprawności lub orzeczeniem równoważnym) i osób w gorszej sytuacji materialnej, które spełniają kryterium dochodowe upoważniające do otrzymania wsparcia w ramach systemu pomocy społecznej i systemu  świadczeń rodzinnych oraz dzieci i młodzieży uczącej się z rodzin  w trudnej sytuacji materialnej i społecznej uprawniającej do uzyskania stypendiów socjalnych. Cel realizowany będzie poprzez zakupienie 100 zestawów komputerowych do wybranych, spełniających kryteria gospodarstw domowych oraz zapewnienie im dostępu do  szerokopasmowego Internetu przez okres realizacji projektu oraz 5 lat po jego zakończeniu.

Regulamin naboru wraz z załącznikami dostępny jest na stronie Urzędu Miasta w zakładce, "Dostęp do Internetu myszkowskich jednostek oświatowych oraz rodzin zagrożonych wykluczeniem" w zakładce dokumenty oraz na stronie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Informacje można również uzyskać od dyrektorów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Wnioski można składać w terminie do 31 maja 2011 r. w Urzędzie Miasta (pokój 109 - sekretariat ) oraz w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej).

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem i do składania wniosków.

 

23

WRZ

2014

1067

razy

czytano

2123/2705

miastomyszkow.pl

Zdjęcie: Miasto Myszków z lotu ptaka.
Logo serwisu.
Zdjęcie: Galeria filmów.

Galeria zdjęć

Zdjęcie: Urząd Miasta Myszków
Zdjęcie: Galeria zdjęć.

Galeria filmów

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Newsletter

Ukryj moduł.