Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Myszków Rozwija możliwości

miastomyszkow.pl

Mapa

strony

Aktualności

"Kopciuszek i krasnoludki"

Filtrowanie aktualności

data od

data do

"Kopciuszek i krasnoludki"

W zwyczaju jest, by prezenty na Dzień Dziecka otrzymywały dzieci. W tym jednak roku, prezent z tej okazji, zrobili sobie dorośli. 3 czerwca na deskach Miejskiego Domu Kultury zostanie wystawiona bajka „Kopciuszek i Krasnoludki”.

Aktorami będą lokalni samorządowcy, przedstawiciele biznesu, miejskich i powiatowych instytucji, lokalnych mediów, a dochód z tego przedsięwzięcia zasili konto Stowarzyszenia Społecznego „Zdrowie dla wszystkich”. Z zebranych pieniędzy planujemy zakup sprzętu reanimacyjnego dla noworodków. Autorką pomysłu, który padł na podatny miejski grunt była europoseł do Parlamentu Europejskiego Małgorzata Handzlik. Wspólnie z wicemarszałkiem Sejmiku Wojewódzkiego Mariuszem Kleszczewskim oraz Burmistrzem Miasta Myszkowa Włodzimierzem Żakiem pomysłem tym zarazili całą rzeszę ludzi. Każdy z grających, by wystąpić na scenie, musi zapłacić określoną kwotę. To charytatywne przedstawienie jest oczywiście biletowane. By zsiąść na widowni, trzeba będzie zapłacić (w zależności od rzędu) 100, 50, 30, 20 zł., do nabycia już w przyszłym tygodniu w MDK-u. Oczywiście sala widowiskowa liczy tylko 437 miejsc. Na tym wyjątkowym, w swej obsadzie przedstawieniu, miejsca VIP-ów, gdzie indziej darmowe, u nas są najdroższe.

Na naszej stronie internetowej jak i w lokalnej prasie będziecie mogli Państwo śledzić przygotowania do tego wydarzenia. W kolejnych informacjach będziemy umieszczać zdjęcia aktorów i odsłaniać kulisy spektaklu. Mamy nadzieję, że w ten czerwcowy wieczór będziemy się wszyscy dobrze bawić, wiedząc, że na tej zabawie skorzystają najmniejsi i najbardziej bezbronni.

Za tydzień kolejna „garść” informacji.

"Kopciuszek i krasnoludki" (Ilość zdjęć w galerii: 4)

23

WRZ

2014

2493

razy

czytano

2161/2736

miastomyszkow.pl

Zdjęcie: Miasto Myszków z lotu ptaka.
Logo serwisu.
Zdjęcie: Galeria filmów.

Galeria zdjęć

Zdjęcie: Urząd Miasta Myszków
Zdjęcie: Galeria zdjęć.

Galeria filmów

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Newsletter

Ukryj moduł.