Tuning - nie tylko hobby

Tuning - nie tylko hobby

Honorowym patronatem objął Burmistrz Miasta Myszkowa Włodzimierz Żak Zlot Samochodów Tuningowych, zorganizowany przez stowarzyszenie "Podlas".

Z prawdziwą pasją ich właściciele reprezentowali swoje modele w niedzielę, 15 maja. Deszczowa aura nie przeszkodziła organizatorowi w przygotowaniu tej imprezy. Na plac przy ul. Jana Pawła II zjechało prawie 100 różnych aut, m in. z Tarnowa, Wieliczki, Ustrzyk Dolnych, Zabrza i okolicznych miejscowości. Niewątpliwe zainteresowanie wzbudził 15-letni fiat 126 elegant, który zupełnie nowy i nowoczesny image zawdzięcza Panu Marianowi Czerwikowi z Myszkowa. Przez cały dzień, mimo czasami ulewnego deszczu, przeprowadzane były różnego rodzaju konkurencje m.in. mały pit-stop, car-audio, najgłośniejszy wydech, najlepsza stylizacja wnętrza, czy w końcu auto zlotu.

Liczymy na to, że zlot samochodów tuningowych na stałe wejdzie do kalendarza imprez miejskich.

Tuning - nie tylko hobby (Ilość zdjęć w galerii: 13)