Dni Myszkowa 2011

Już w najbliższy weekend zapraszamy na największą imprezę plenerową w naszym mieście, czyli Dni Myszkowa 2011.

18 i 19 czerwca
na mieszkańców Myszkowa czekać będzie wiele atrakcji, imprez sportowych i kulturalnych oraz spora dawka muzyki. Dni Myszkowa odbędą się na stadionie miejskim przy ulicy Pułaskiego 13b.

Gwiazdami tegorocznych dni miasta będą:  Norbi, Trzeci Wymiar (18.06) oraz Urszula, Iwona Węgrowska, Wojciech Korda oraz Kabaret Młodych Panów (19.06.). Nie zabraknie również występów z Miejskiego Domu Kultury w Myszkowie, muzyki akustycznej w wykonaniu myszkowskiego zespołu PKS Trio, czy tak lubianej przez myszkowian muzyki reggae (Niceness Band). Na zakończenie w sobotę dyskoteka pod chmurką, którą poprowadzi DJ Defner oraz niedzielny pokaz sztucznych ogni. Dla najmłodszych i nie tylko lunapark.

Imprezę poprowadzą: Marta Kozińska (Miejski Dom Kultury w Myszkowie) oraz Bartek Osumek (dziennikarz i prezenter telewizyjny).

Zobacz program Dni Myszkowa 2011.

Sponsorzy Dni Myszkowa 2011:

Sponsor główny
PSB Mrówka