Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Myszków Rozwija możliwości

miastomyszkow.pl

Mapa

strony

Aktualności

Rejonowe Zawody Strzeleckie o Puchar Burmistrza Myszkowa

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Rejonowe Zawody Strzeleckie o Puchar Burmistrza Myszkowa

W dniu 26.06.2011 r. na terenie miejskiej strzelnicy sportowej w Myszkowie odbyły się Rejonowe Zawody Strzeleckie o Puchar Burmistrza Miasta Myszkowa Włodzimierza Żaka z pistoletu sportowego PBK-S MARGOLIN z 25 m pozycja stojąca.

W klasyfikacji zespołowej wzięło udział 19 drużyn.


I miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Protektor Mijaczów” I zdobywając 387 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Raźniewski Ireneusz, Bulski Stanisław, Raźniewski Bogumił, Biały Arkadiusz, Czyrek Ryszard.

II miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK Poręba Baskila zdobywając 383 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Radwan Agnieszka, Pucek Justyna, Radwan Adam, Pucek Adam, Pałucha Marcin.

III miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK OSP„ Nadwarcie” II zdobywając 369 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Siurda Edmund, Uss Mariusz, Sularz Jacek, Gabryś Krzysztof, Matyja Grzegorz.

IV miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK TRS „Relaks” Myszków I zdobywając 363 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Homik Andrzej, Jędruszek Władysław, Majewski Krzysztof, Miroszewski Kazimierz, Janas Krzysztof.

V miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK SG „Damian” Leśniaki I zdobywając 360 pkt.
 W skład drużyny wchodzili: Pustuł Jacek, Kulak Jerzy, Kidawka Donat, Paterek Tomasz, Gębski Sylwester.

VI miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  LOK „Henpiek” Żarki  zdobywając 359 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Jaksender Marcin, Jaksender Paweł, Pompa Marcin, Wieczorek Sebastian, Wiewióra Paweł.

VII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „EUROLAS” Myszków zdobywając 347 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Kucharski Krzysztof, Lewandowski Zbigniew, Gajos Piotr, Pustułka Damian, Wiśniewski Sergiusz.

VIII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Mysłów” zdobywając 311pkt.
W skład drużyny wchodzili: Kumor Michał, Musialik Tomasz, Kumor Mariusz, Musialik Marian, Królewski Roman.

IX miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  LOK  „Jarter”  Żarki I
 zdobywając 304  pkt.
W skład drużyny wchodzili: Męcik Zbigniew, Myga Adam, Dyja Dariusz, Okuliński Marek, Widera Kazimierz.

X miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  LOK  „SOKPOL” Myszków  zdobywając 292 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Garncarek Grzegorz, Gajewski Marek, Lesiecki Tomasz, Kachan Bartosz, Korpus Wojciech.

XI miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  LOK „Siedlec Duży” I zdobywając  286 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Orda Andrzej, Kozak Kamil, Kozak Piotr, Dotkuś Przemysław, Ścigała Krzysztof.

XII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „OSP Nadwarcie I” zdobywając 277  pkt.
W skład drużyny wchodzili: Flaszka Bogusław, Siurda Andrzej, Gabryś Wacław, Kołodziejczyk Przemysław, Noszczyk Mariusz.
   
XIII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Jarko” I  zdobywając 252 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Kowalczuk Damian, Sularz Jarosław, Binek Dawid, Wiatr Włodzimierz, Kurowski Krzysztof.

XIV miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  LOK  „Protektor  Mijaczów”  II zdobywając 248 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Leks Mariusz, Dorobisz Marcin, Miklas Rafał, Surowiec Zbigniew, Kurowski Mateusz.

XV miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  LOK „Winowno” zdobywając  202pkt.
W skład drużyny wchodzili: Wilk Krzysztof, Flak Marcin, Orpych Szymon, Kantoch Adam, Sularz Kamil.

XVI miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  LOK „Bractwo Strzeleckie” zdobywając  199 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Wrona Zdzisław, Wrona Artur, Kuc Krystian, Borówka Mirosław, Matulewicz Dariusz.

XVII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  LOK  „Jarter” Żarki II  zdobywając  147 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Sojka Ryszard, Noszczyk Ireneusz, Madej Rafał.

XVIII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  LOK  Sosnowiec zdobywając  142 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Bartkiewicz Marcin, Sionek Leszek

XIX miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  SG LOK „Damian” Leśniaki II zdobywając  113 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Kidawka Tomasz, Kidawka Marta.

Serdeczne  podziękowania dla wszystkich uczestników Rejonowych Zawodów Strzeleckich.

Następne Rejonowe Zawody Strzeleckie o Puchar Prezesa Koła Ligi Obrony Kraju – LOK OSP„ Nadwarcie” II  Pana Jacka Sularza, Święto Wojska Polskiego i LOK,  które odbędą się  28.08.2011 r. na miejskiej strzelnicy. Termin może ulec zmianie.

23

WRZ

2014

2745

razy

czytano

2169/2710

miastomyszkow.pl

Zdjęcie: Miasto Myszków z lotu ptaka.
Logo serwisu.
Zdjęcie: Galeria filmów.

Galeria zdjęć

Zdjęcie: Urząd Miasta Myszków
Zdjęcie: Galeria zdjęć.

Galeria filmów

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Newsletter

Ukryj moduł.