Wygraj zaproszenie na otwarcie placu zabaw

Wygraj zaproszenie na otwarcie placu zabaw

Od kilku tygodni trwa konkurs „100 placów zabaw na 100 lat Nivea”. Zbieraliśmy się powoli, lecz dzięki portalom internetowym, szerokiej akcji agitacyjnej, coraz prężniej ruszamy z miejsca. Jest jeszcze szansa, by Myszków miał jeden z tych 100 placów zabaw.

Dlatego też ogłaszam Wakacyjny Konkurs - „Zdobądź zaproszenie - Plac Zabaw od Nivea”. Pięć osób (bez względu na wiek), które w głosowaniu na myszkowski plac zabaw, zgromadzą największą liczbę głosów i tym samym przyczynią się do jego zdobycia, otrzymają zaproszenie jako Honorowi Goście na uroczyste otwarcie i przecięcie wstęgi.

Głosujmy wszyscy codziennie na nowy plac zabaw dla Myszkowa,
liczy się każdy głos !

Burmistrz Miasta Myszkowa