XXXV Turniej Bokserski o "Czarne Diamenty"

XXXV Turniej Bokserski o "Czarne Diamenty"

W dniach 15-18.06.2011 r. odbył się XXXV Międzynarodowy Turniej Bokserski Juniorów o „Czarne Diamenty”.

Głównym organizatorem turnieju był Ludowy Klub Sportowy „Myszków” przy wsparciu: Urzędu Marszałkowskiego w Katowicach, Starostwa Powiatowego w Myszkowie, Urzędu Miasta Myszkowa, Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Myszkowie, Uczniowskiego Klubu Sportowego przy MOSiR Myszków, Śląskiego Związku Bokserskiego oraz Polskiego Związku Bokserskiego.

W turnieju wzięło udział 55 zawodników z 25 klubów z kraju i zagranicy: ABC Homberg (GER) - 5; Lwów (UKR) - 7; Charków (UKR) - 3; Prisztina (KOS) - 2; Ostrava (CZE) - 1; Jelgava (LAT) - 3; RUSHH Kielce - 4; Ring Busko Zdrój - 2; RMG Boks Ożarów - 2; RMKS Rybnik - 2; Golden Team Nowy Sącz - 2; Gwarek ??ęczna - 3; MOSM Tychy - 2; JKB Jawor Team Jaworzno - 3; LKS Myszków - 2; BKS Concordia Knurów - 2; KSZO Ostrowiec - 2; Naprzód Lipiny - 1; MOSiR Mysłowice - 1; 06 Kleofas-Katowice - 1; PM Tiger Tarnów - 1; Ring Sanok - 1; BKS Jastrzębie - 1; GKS Śląsk Ruda Śląska - 1; Garda Gierałtowice - 1.

Wyniki XXXV Międzynarodowego Turnieju Bokserskiego Juniorów o "Czarne Diamenty"

XXXV Turniej Bokserski o "Czarne Diamenty" (Ilość zdjęć w galerii: 3)