Motocyklowy zawrót głowy

Motocyklowy zawrót głowy

Super motocyklowy pokaz mogliśmy obejrzeć w piątkowy wieczór, 15 lipca, czyli około 100 przepięknych motorów typu Honda Gold Wing. Parada świateł, donośny warkot maszyn i pokaz sztucznych ogni, ulicę Sikorskiego uczynił magicznym miejscem. Wszyscy zauważyli, że do tej niezwykłej scenerii doskonale wpasował się, w swojej całej krasie, księżyc.

W sobotnie południe, na placu szkolnym „piątki” zjawili się już wszyscy. 251 motocykli Honda Gold Wing mogli podziwiać zebrani. Imprezie towarzyszyły pokazy zręcznościowe, konkursy i zabawy, przeplatane występami naszej młodzieży.

XV Międzynarodowy Zlot Honda Gold Wing odbywał się w dniach 14-17 lipca. Gościny udzieliło im Orle Gniazdo w Hucisku, a o przyjazd do Myszkowa postarał się Pan Ireneusz Zygier, który wykorzystując prywatne kontakty zareklamował nasze miasto. Na Zlocie obecnych było 251 motocykli z całej Europy. Czesi zwyciężyli w konkurencji procentowego udziału członków klubu CCA na zlocie. Za odległość od stolicy państwa do miejsca zlotu razy ilość motocykli, zwyciężyły reprezentacje (w kolejności od 1 do 3) Norwegii, Anglii i Finlandii. W imieniu Zarządu GWQCPL Pan Tomasz Taurogiński podziękował naszemu miastu, starostwu oraz Powiatowej Komendzie Policji za pomoc i wkład w organizację imprezy w Myszkowie.

Mamy nadzieję, że może za parę lat znowu piękne Hondy zawitają do naszego miasta.