Wielkie pieczonki i otwarcie siłowni na "Podlasie"

Wielkie pieczonki i otwarcie siłowni na "Podlasie"

W miniony weekend żegnalismy lato. W piątek, 26 sierpnia w Miejskim Domu Kultury wystąpił myszkowski zespół hip-hopowy "Szereg słów", w sobotę natomiast na terenie Stowarzyszenia Rekreacyjno-Sportowego "Podlas" mieszkańcy miasta mogli spróbować pieczonek z wielkiego garnka, oraz pobawić się przy muzyce na żywo.

Imprezie towarzyszyło uroczyste otwarcie pierwszej siłowni na świeżym powietrzu w Myszkowie. Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali Burmistrz Miasta Myszkowa Włodzimierz Żak, Starosta Myszkowski Wojciech Picheta oraz Prezez Stowarzyszenia "Podlas" Anita Garncarz.

Honorowymi gośćmi otwarcia siłowni byli nasi utytułowani mistrzowie świata i Europy w kulturystyce i fitness, czyli Elżbieta Borecka-Brzózka i Paweł Brzózka, którzy zachęcali zgromadzonych gości do korzystania z siłowni i przekonywali wszystkich o zaletach i korzyściach płynących z uprawiania sportu.

Podczas ceremonii otwarcia nie zabrakło również wspaniałego tortu, podziękowań, oraz życzeń dalszego rozwoju stowarzenia "Podlas".

Imprezie towarzyszyły zmagania sportowe (turniej w piłkę nożną oraz piłkę plażową). O część muzyczną zadbały zespoły "To i Owo" oraz "Impuls Dance".

Każdy mógł również darmowo zbadać sobie cukier w akcji "Poznajmy lepiej cukrzycę".

Imprezie "Żegnamy lato" patronował Burmistrz Miasta Myszkowa Włodzimierz Żak.

Wielkie pieczonki i otwarcie siłowni na "Podlasie" (Ilość zdjęć w galerii: 19)