I turniej "Myszków Cup"na Orliku

I turniej "Myszków Cup"na Orliku

W dniu 25 września 2011 r. na kompleksie sportowym „Moje Boisko Orlik 2012”- Mijaczów odbył się turniej piłki nożnej „Myszków Cup”.

W turnieju wzięło udział 6 drużyn:
1. KS Mijaczów w składzie: Mazanek Paweł, Wachowicz Kamil, Gocyła Miłosz, ??ęski Dawid, Gordel Miłosz, Sytniewski Dominik, Lewicki Kacper, Wencel Mateusz, Szafrański Szymon, Kubiec Wojciech.
2. Real Mijaczów w składzie: Oleksiak Kamil, Pinderak Damian, Sowiński Damian, Niepsuj Paweł, Woś Janusz, Kozak Tomasz, Grabiński Przemysław, Merta Grzegorz, Kitala Adrian.
3. Hetman w składzie: Kosarczyk Grzegorz, Dworaczuk Rafał, Haładus Tomasz, Zbaszarski Arkadiusz, Tylkowski Przemysław, Kwarciak Marcin, Gustaw Zbigniew, Chwastek Mateusz.
4. „Centrum” Myszków w składzie: Gil Robert, Małecki Zbigniew, Kurowski Marcin, Dubiak Marcin, Cichor Przemysław, Miśta Paweł, Madej Tomasz, Świtała Konrad, Świtała Andrzej, Majczak Damian, Wróbel Dariusz, Szlęzak Wojciech.
5. Kacper w składzie: Majuch Robert, Majuch Dominik, Polkowski Damian, Morawiec Marcin, Prokop Andrzej, Majuch Andrzej, Janoszka Krzysztof, Klamrzyński Marek, Nocuń Zbigniew, Wnuk Krzysztof.
6. ZUP J. Dorobisz w składzie: Gęsikowski Bartłomiej, Nowakowski Dominik, Napora Piotr, Przybyłek Miłosz, Czajkowski Bartosz, Postawa Marcin, Danek Wojciech, Piątkowski Przemysław, Brzezicki Piotr, Jarząbek Przemysław.

Lp. Nazwa zespołu Mecze
Punkty Stosunek bramek
1. ZUP J. Dorobisz 2 6 6:1
2. Hetman 2 3 5:3
3. "Centrum" Mijaczów 2 0 0:7

Lp. Nazwa zespołu Mecze Punkty Stosunek bramek
1. Kacper 2 6 5:3
2. KS Mijaczów 2 3 3:3
3. Real Mijaczów 2 0 3:5

ZUP J.Dorobisz - KS Mijaczów 2:4
Kacper - Hetman 0:2

Mecz o 3. miejsce:
ZUP J.Dorobisz - Hetman 2:1

Finał:
KS Mijaczów – Kacper 2:4

W I turnieju piłki nożnej „Myszków CUP” zwyciężyła drużyna Kacper, puchary oraz pamiątkowe dyplomy wręczał Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Myszkowie Piotr Wysocki.

Informujemy również, iż 16 października  2011 r. (niedziela) odbędzie się II turniej piłki nożnej „Myszków Cup” na kompleksie sportowym „Moje Boisko Orlik 2012”- Mijaczów.