Zawody strzeleckie o Puchar Prezesa LOK OSP Nadwarcie

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W dniu 02.10.2011 r. na terenie miejskiej strzelnicy sportowej w Myszkowie odbyły się Rejonowe Zawody Strzeleckie o Puchar Prezesa Koła Ligi Obrony Kraju – „OSP Nadwarcie” Jacka Sularza z karabinka sportowego KBK-S standard z 50 m pozycja leżąca.

W klasyfikacji zespołowej Kół LOK wzięło udział 18 drużyn.

I miejsce
w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK  „Jarter”  Żarki I zdobywając 409 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Męcik Zbigniew, Myga Adam, Dyja Dariusz, Okuliński Marek, Widera Kazimierz.

II miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK TRS „Relaks” Myszków zdobywając 394  pkt.
W skład drużyny wchodzili: Homik Andrzej, Jędruszek Władysław, Janas Krzysztof, Miroszewski Kaziemierz, Pawlikowski Mariusz.

III miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „OSP Nadwarcie I” zdobywając 384 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Matyja, Siurda Andrzej, Kołodziejczyk, Dziuk, Krzysztofik Marcin.

IV miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Siedlec Duży I” zdobywając 383 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Ociepka Mateusz, Ociepka Andrzej, Porcz Maciej, Orda Piotr, Kozak Piotr.

V miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Protektor Mijaczów” I zdobywając 379 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Olech Mieczysław, Miklas Rafał, Raźniewski Bogumił, Bulski Stanisław, Raźniewski Ireneusz.

VI miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  LOK „OSP Nadwarcie II” zdobywając 370 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Sularz Jacek, Miklas Artur, Flaszka Bogdan, Uss Mariusz, Siurda Edmund.

VII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Henpiek” Żarki zdobywając 366 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Jaksender Marcin, Jaksender Paweł, Pompa Marcin, Wiewióra Marek, Wiewióra Paweł.

VIII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK SG „Damian” Leśniaki I zdobywając 358 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Gębski Sylwester, Pustuł Jacek, Paterek Tomasz, Musialik Marcin, Kulak Jerzy.

IX miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK  „Sokpol” Myszków zdobywając 343 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Garncarek Grzegorz, Pasternak Władysław, Kaucz Roman, Makuch Robert, Zamorowski Tomasz.

X miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  LOK  „Jarter”  Żarki II zdobywając 321 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Suchodolski Ryszard, Golibroda Grzegorz, Rarok Marek, Kumor Jarosław, Noszczyk Ireneusz.

XI miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Mysłów” zdobywając 306 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Kumor Michał, Królewski Roman, Musialik Tomasz, Miklas Krzysztof, Kos Karol.

XII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Eurolas” Myszków zdobywając 305  pkt.
W skład drużyny wchodzili: Kucharski Krzysztof, Lewandowski Zbigniew, Wołoch Tomasz, Wiśniewski Andrzej, Myga Damian.

XIII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Jarko” I zdobywając 297 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Sularz Kamil, Sularz Jarosław, Sularz Marcin, Binek Dawid, Wiatr Włodzimierz.

XIV miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Pińczyce” zdobywając 295 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Noczyński Piotr, Góra Rafał, Ptasik Konrad, Bąk Paweł, Będkowski Kamil.

XV miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Siedlec Duży II” zdobywając 264 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Dalukowski, Ścigała Krzysztof, Dodkuś, Piotrowski ??ukasz, Kozan Kamil.

XVI miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Winowno” zdobywając 262 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Wilk Krzysztof, Orpych Szymon, Zimny Dawid, Horszczauk Ireneusz.

XVII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK  „Sokpol” Myszków II zdobywając 226 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Spała Michał, Skipirzepa, Wietrzyński Jacek, Sobieciński Wiesław, Uss Adam.

XVIII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Strzelec Wojsławice” zdobywając 223 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Sroślak Zbigniew, Myrcik Piotr, Dusik Marcin, Strzelecki Paweł, Gross Adam.

Następne Rejonowe Zawody Strzeleckie o Puchar Prezesa Koła Ligi Obrony Kraju – właściciela firmy „Sokpol” – Romana Sobczyka.