II Zawody Pływackie dla Seniorów "Wartą przez Myszków"

II Zawody Pływackie dla Seniorów "Wartą przez Myszków"

Już po raz drugi zapraszamy do wzięcia udziału w zawodach pływackich "Wartą przez Myszków". Zawody odbędą się 22 października 2011 r. (sobota) od godz. 8.00 na pływalni MOSiR.

Zawody te to niecodzienne wydarzenie, gdyż uczestnicy przepłyną dystans ok. 14,2 km, czyli długość, jaką rzeka Warta przepływa przez Myszków. Zawodom patronuje burmistrz Myszkowa Włodzimierz Żak.

W zawodach pływackich mogą brać udział osoby w wieku +50 lat z ważną legitymacją Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Organizator zastrzega sobie dopuszczenie do zawodów osób bez legitymacji po wcześniejszym ustaleniu z kierownikiem zawodów.

Zgłoszenia zawodników należy składać do dnia 20.10.2011 r. w dziale sportu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, ul. Miedziana 3, 42-300 Myszków, tel. (34) 313-25-81.

Wpisowe na zawody wynosi 2 zł od zawodnika – opłata pobierana w dniu zawodów na posiłek regeneracyjny przez Radę Słuchaczy MUTW.

2094