Ani Mru-Mru w Myszkowie

Ani Mru-Mru w Myszkowie

Polska pierwsza liga kabaretowa – trzech muszkieterów żartu, którzy potrafią rozbawić publiczność samym wyjściem na scenę - kabaret Ani Mru-Mru wystąpi już 5 listopada w Myszkowie.

W programie „Czerń czy biel” między innymi cofniemy się w czasie do końca ubiegłego stulecia, zobaczymy ciemną stronę kabaretowego życia, odwiedzimy salon tatuażu i znajdziemy się na budowie. Do tego piosenki i wyjątkowe prowadzenie. Wszyscy, którzy kupią bilet zobaczą nigdy nie emitowane w telewizji skecze oraz kilka w nowej aranżacji, a przede wszystkim będą cieszyć się wyjątkową atmosferą panującą podczas każdego występu kabaretu Ani Mru-Mru.

Dodatkowo na chętnych czeka możliwość współtworzenia programu dzięki czemu każdy występ jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Zapraszamy serdecznie do wspólnej zabawy!

MDK Myszków, ul. 3 Maja 15, 5 listopada 2011, godz. 16:00.

Bilety w cenie 45 zł (parter) i 40 zł (balkon) do nabycia w Miejski Domu Kultury ul. 3 Maja 15 oraz na stronie biletynakabarety.pl.
Zamówienia grupowe (powyżej 15 osób) pod numerem telefonu 601 500 545.