Mrzygłód zwycięża w II turnieju "Myszków Cup"

Mrzygłód zwycięża w II turnieju "Myszków Cup"

W minioną niedzielę, 16 października 2011 r. na kompleksie sportowym „Moje Boisko Orlik 2012”- Mijaczów odbył się II turniej piłki nożnej „Myszków Cup”.

W turnieju wzięło udział 5 drużyn:
1. Mrzygłód w składzie: Goc Mateusz, Kułach Artur, Kułach Krystian, Motylewski Krystian, Kitala Tomasz, Miecznik Robek, Słomczewski Michał, Gębka Dominik.
2. Z.U.P. J. Dorobisz w składzie: Gęsikowski Bartłomiej, Laszczyk Damian, Laszczyk Bartosz, Postawa Marcin, Piątkowski Przemysław, Nowakowski Przemysław, Danek Wojciech, Jarząbek Przemysław, Napora Piotr, Przybyłek Miłosz.
3. Harnaś Team w składzie: Majuch Robert, Ruciński Daniel, Jaroszka Krzysztof, Wnuk K., Polkowski Damian, Prokop Andrzej, Majuch Andrzej, Majuch Dominik, Nocuń Zbigniew, Bożym Jacek, Kwiatkowski ??ukasz.
4. Hetman w składzie: Gustaw Zbigniew, Chwastek Mateusz, Nyziak Tomasz, Gębka Marcin, Kostarczyk Grzegorz, Dworaczyk Rafał, Haładus Tomasz, Morzechiewicz Kamil.
5. Mijaczów w składzie: Klimek ??ukasz, Matyja Piotr, Wieczorek Adrian, Merta Grzegorz, Galas Jacek, Kitala Adrian, Sowiński Damian, Grabiński Przemysław, Wachowicz Kamil, Wachowicz Bartek, Dybler Piotr.

W II turnieju piłki nożnej „Myszków Cup” zwyciężyła drużyna Mrzygłód , puchary oraz pamiątkowe dyplomy wręczał Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Myszkowie Piotr Wysocki.

Tabela końcowa

Lp. Nazwa zespołu Mecze Punkty Stosunek bramek
1. Mrzygłód 4 9 20-9
2.
Z.U.P. J.Dorobisz
4 7 15-9
3. Harnaś Team 4 7 13-9
4. Hetman 4 6 11-8
5. Mijaczów 4 2 2-25

Informujemy również, iż 30 października 2011 r. (niedziela) odbędzie się III turniej piłki nożnej „Myszków Cup” na kompleksie sportowym „Moje Boisko Orlik 2012”- Mijaczów.

Mrzygłód zwycięża w II turnieju "Myszków Cup" (Ilość zdjęć w galerii: 5)