Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Myszków Rozwija możliwości

miastomyszkow.pl

Mapa

strony

Aktualności

Strzelali o Puchar "Jarteru"

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Strzelali o Puchar "Jarteru"

W dniu 23.10.2011 r. na terenie miejskiej strzelnicy sportowej w Myszkowie odbyły się Rejonowe Zawody Strzeleckie o Puchar Koła Ligi Obrony Kraju „Jarter Żarki” – Pana Jarosława Kumora z karabinka sportowego KBK-S standard z 50 m pozycja leżąca.

W klasyfikacji zespołowej Kół LOK wzięło udział 20 drużyn.


I miejsce
w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK  „Jarter”  Żarki I zdobywając 403 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Męcik Zbigniew, Myga Adam, Dyja Dariusz, Okuliński Marek, Widera Kazimierz.

II miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK SG „Damian” Leśniaki I zdobywając 401 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Gębski Sylwester, Kidawka Donat, Kulak Jerzy, Paterek Tomasz, Maligłówka Lech.

III miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK OSP„ Nadwarcie” I zdobywając 400 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Sularz Jacek, Siurda Andrzej, Sularz Angelika, Uss Mariusz, Gabryś Krzysztof.

IV miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK TRS „Relaks” Myszków I zdobywając 397 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Homik Andrzej, Majewski Krzysztof, Janas Krzysztof, Miroszewski Kazimierz, Pawlikowski Mariusz.

V miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Protektor Mijaczów” I zdobywając 388 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Olech Mieczysław, Czyrek Ryszard, Raźniewski Bogumił, Bulski Stanisław, Raźniewski Ireneusz.

VI miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Henpiek” Żarki  zdobywając 378 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Jaksender Paweł, Szpak Henryk, Pompa Mariusz, Wiewióra Marek, Wiewióra Paweł.

VII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „SOKPOL” II Myszków  zdobywając 371 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Garncarek Grzegorz, Korcz Roman, Pasternak Władysław, Zenderowski Tomasz, Wietrzyński Jacek.

VIII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Siedlec Duży” I zdobywając 362 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Ścigała Krzysztof, Flak Sławomir, Dodkuś Przemysław, Orda Andrzej, Kozak Piotr.

IX miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  LOK „EUROLAS” Myszków zdobywając 337 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Kucharski Krzysztof, Lewandowski Zbigniew, Wołoch Grzegorz, Wiśniewski Andrzej, Grabowski Grzegorz.

X miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  LOK SG „Damian” Leśniaki II zdobywając 333 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Musialik Marcin, Pustuł Jacek, Kidawka Tomasz, Królicki Jarosław, Kot Witold.

XI miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  LOK „Winowno” zdobywając  326 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Wilk Krzysztof, Orpych Szymon, Cesarz Damian, Flak Marcin, Końtoch Adam.

XII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Jarter” Żarki II zdobywając 322  pkt.
W skład drużyny wchodzili: Suchodolski Ryszard, Golibroda Grzegorz, Rarok Marek, Kumor Jarosław, Noszczyk Ireneusz.
   
XIII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „OSP Nadwarcie II” zdobywając 319 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Dziuk Adam, Kos Rafał, Kołodziejczyk Przemysław, Noszczyk Mariusz, Siurda Edmund.

XIV miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Mysłów” zdobywając 309 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Królewski Roman, Omozda Szymon, Musialik Tomasz, Kumor  Mariusz, Kos Karol.

XV miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK Pińczyce zdobywając 292 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Noczyński Piotr, Męcik Benjamin, Bąk Paweł, Ptasik Konrad, Duda Paweł.

XVI miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Protektor Mijaczów” II zdobywając 286 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Uss Adam, Świercz Artur, Telesz Sławomir, Miklas Rafał, Kuśmierz Jarosław.

XVII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „SOKPOL” I Myszków  zdobywając 282 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Makuch Piotr, Skipirzepa Dariusz, Sociński Krzysztof, Wieczorek Wojciech, Spała Michał.

XVIII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Jarko” zdobywając 270 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Sularz Jarosław, Sularz Kamil, Kurowski Krzysztof, Wiatr Włodzimierz, Sularz Marcin.

XIX miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK Wojsławice Strzeleckie zdobywając 260 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Gross Adam, Męcik Piotr, Strzelecki Paweł, Dusik Marcin, Sroślak Zbigniew.

XX miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Bractwo Strzeleckie” zdobywając 190 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Woś Lech, Morawski Rafał, Matulewicz Dariusz, Borówka Mirosław, Kuc Krystian.

Serdeczne  podziękowania dla wszystkich uczestników Rejonowych Zawodów Strzeleckich, sponsora tych zawodów Pana Jarosława Kumora.

Następne Rejonowe Zawody Strzeleckie o Puchar Prezesa Koła Ligi Obrony Kraju – „Henpiek” Żarki - Pana Henryka Szpaka, które odbędą się 06.11.2011 r. na miejskiej strzelnicy.

Strzelali o Puchar "Jarteru" (Ilość zdjęć w galerii: 2)

23

WRZ

2014

2030

razy

czytano

2245/2705

miastomyszkow.pl

Zdjęcie: Miasto Myszków z lotu ptaka.
Logo serwisu.
Zdjęcie: Galeria filmów.

Galeria zdjęć

Zdjęcie: Urząd Miasta Myszków
Zdjęcie: Galeria zdjęć.

Galeria filmów

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Newsletter

Ukryj moduł.