miastomyszkow.pl
Nowa
"Samorząd jak partia szachów"
28
mar
2024
Więcej
Przejdź do menu głównego.
Przejdź do treści.
Przejdź do wyszukiwarki.
Uruchom wysoki kontrast.
Uruchom wersję tekstową.
Skróty klawiszowe:
Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.
Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...
Wysoki kontrast.
Wysoki kontrast.
Oficjalna strona internetowa Miasta Myszków. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.
Wersja dla niesłyszących.
W dniu 23.10.2011 r. na terenie miejskiej strzelnicy sportowej w Myszkowie odbyły się Rejonowe Zawody Strzeleckie o Puchar Koła Ligi Obrony Kraju „Jarter Żarki” – Pana Jarosława Kumora z karabinka sportowego KBK-S standard z 50 m pozycja leżąca.
W klasyfikacji zespołowej Kół LOK wzięło udział 20 drużyn.
I miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Jarter” Żarki I zdobywając 403 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Męcik Zbigniew, Myga Adam, Dyja Dariusz, Okuliński Marek, Widera Kazimierz.
II miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK SG „Damian” Leśniaki I zdobywając 401 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Gębski Sylwester, Kidawka Donat, Kulak Jerzy, Paterek Tomasz, Maligłówka Lech.
III miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK OSP„ Nadwarcie” I zdobywając 400 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Sularz Jacek, Siurda Andrzej, Sularz Angelika, Uss Mariusz, Gabryś Krzysztof.
IV miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK TRS „Relaks” Myszków I zdobywając 397 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Homik Andrzej, Majewski Krzysztof, Janas Krzysztof, Miroszewski Kazimierz, Pawlikowski Mariusz.
V miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Protektor Mijaczów” I zdobywając 388 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Olech Mieczysław, Czyrek Ryszard, Raźniewski Bogumił, Bulski Stanisław, Raźniewski Ireneusz.
VI miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Henpiek” Żarki zdobywając 378 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Jaksender Paweł, Szpak Henryk, Pompa Mariusz, Wiewióra Marek, Wiewióra Paweł.
VII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „SOKPOL” II Myszków zdobywając 371 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Garncarek Grzegorz, Korcz Roman, Pasternak Władysław, Zenderowski Tomasz, Wietrzyński Jacek.
VIII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Siedlec Duży” I zdobywając 362 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Ścigała Krzysztof, Flak Sławomir, Dodkuś Przemysław, Orda Andrzej, Kozak Piotr.
IX miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „EUROLAS” Myszków zdobywając 337 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Kucharski Krzysztof, Lewandowski Zbigniew, Wołoch Grzegorz, Wiśniewski Andrzej, Grabowski Grzegorz.
X miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK SG „Damian” Leśniaki II zdobywając 333 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Musialik Marcin, Pustuł Jacek, Kidawka Tomasz, Królicki Jarosław, Kot Witold.
XI miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Winowno” zdobywając 326 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Wilk Krzysztof, Orpych Szymon, Cesarz Damian, Flak Marcin, Końtoch Adam.
XII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Jarter” Żarki II zdobywając 322 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Suchodolski Ryszard, Golibroda Grzegorz, Rarok Marek, Kumor Jarosław, Noszczyk Ireneusz.
XIII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „OSP Nadwarcie II” zdobywając 319 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Dziuk Adam, Kos Rafał, Kołodziejczyk Przemysław, Noszczyk Mariusz, Siurda Edmund.
XIV miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Mysłów” zdobywając 309 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Królewski Roman, Omozda Szymon, Musialik Tomasz, Kumor Mariusz, Kos Karol.
XV miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK Pińczyce zdobywając 292 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Noczyński Piotr, Męcik Benjamin, Bąk Paweł, Ptasik Konrad, Duda Paweł.
XVI miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Protektor Mijaczów” II zdobywając 286 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Uss Adam, Świercz Artur, Telesz Sławomir, Miklas Rafał, Kuśmierz Jarosław.
XVII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „SOKPOL” I Myszków zdobywając 282 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Makuch Piotr, Skipirzepa Dariusz, Sociński Krzysztof, Wieczorek Wojciech, Spała Michał.
XVIII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Jarko” zdobywając 270 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Sularz Jarosław, Sularz Kamil, Kurowski Krzysztof, Wiatr Włodzimierz, Sularz Marcin.
XIX miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK Wojsławice Strzeleckie zdobywając 260 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Gross Adam, Męcik Piotr, Strzelecki Paweł, Dusik Marcin, Sroślak Zbigniew.
XX miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Bractwo Strzeleckie” zdobywając 190 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Woś Lech, Morawski Rafał, Matulewicz Dariusz, Borówka Mirosław, Kuc Krystian.
Serdeczne podziękowania dla wszystkich uczestników Rejonowych Zawodów Strzeleckich, sponsora tych zawodów Pana Jarosława Kumora.
Następne Rejonowe Zawody Strzeleckie o Puchar Prezesa Koła Ligi Obrony Kraju – „Henpiek” Żarki - Pana Henryka Szpaka, które odbędą się 06.11.2011 r. na miejskiej strzelnicy.
Strzelali o Puchar "Jarteru" (Ilość zdjęć w galerii: 2)
miastomyszkow.pl
Nowa
28
mar
2024
Więcej
miastomyszkow.pl
Nowa
28
mar
2024
Więcej
miastomyszkow.pl
Nowa
27
mar
2024
Więcej
miastomyszkow.pl
25
mar
2024
Więcej
miastomyszkow.pl
23
mar
2024
Więcej
miastomyszkow.pl
22
mar
2024
Więcej
Wyszukaj na stronie
Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.
Ukryj moduł.