"Odblaskowy Pierwszak" już po raz czwarty

"Odblaskowy Pierwszak" już po raz czwarty

Po raz czwarty Referat Promocji, Kultury i Sportu wraz ze Strażą Miejska zakończył akcję „Bezpieczna droga do szkoły - Odblaskowy Pierwszak”. To akcja skierowana do uczniów klas I szkół podstawowych, mająca na celu poprawienie ich widoczności w drodze do szkoły.

W każdej szkole podstawowej w pierwszych klasach została przeprowadzona prelekcja na temat bezpieczeństwa, potencjalnych zagrożeń, mogących pojawić się na trasie dom-szkoła, którą przygotował i omówił Jarosław Żochowski z myszkowskiej Straży Miejskiej. Natomiast przedstawiciele Referatu wręczyli pierwszakom worki odblaskowe, które mają sprawić, aby dzieci w codziennej drodze do i z szkoły czuły się bezpieczniej. 286 pierwszoklasistów otrzymało odblaskowe worki z nadrukiem promującym akcę "Bezpieczny Myszków".

Przypomnijmy, iż akcja "Bezpieczna droga do szkoły - Odblaskowy Pierwszak" jest jedną z wielu akcji społecznych prowadzonych na terenie naszego miasta pod nazwą "Bezpieczny Myszków", mających na celu zwiększenie bezpieczeństwa w naszym mieście.

@@@@@TEKST:bezpieczny_myszkow@@@@@

"Odblaskowy Pierwszak" już po raz czwarty (Ilość zdjęć w galerii: 13)