Zawody strzeleckie o Puchar "Henpiek Żarki"

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W dniu 06.11.2011 r. na terenie miejskiej strzelnicy sportowej w Myszkowie odbyły się Rejonowe Zawody Strzeleckie o Puchar Prezesa Koła Ligi Obrony Kraju – „Henpiek Żarki” Pana Henryka Szpaka z pistoletu sportowego PBK-S MARGOLIN z 25 m pozycja stojąca.

W klasyfikacji zespołowej wzięło udział 20 drużyn.

I miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK OSP„ Nadwarcie” I zdobywając 391 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Krzysztofik Marcin, Uss Mariusz, Sularz Jacek, Gabryś Krzysztof, Matyja Grzegorz.

II miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK TRS „Relaks” Myszków I zdobywając 387  pkt.
W skład drużyny wchodzili: Homik Andrzej, Majewski Krzysztof, Janas Krzysztof, Miroszewski Kazimierz, Pawlikowski Mariusz.

III miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK SG „Damian” Leśniaki I zdobywając 367 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Gębski Sylwester, Kidawka Marta, Kidawka Donat, Paterek Tomasz, Kulak Jerzy.

IV miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK Protektor Mijaczów I zdobywając 356 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Olech Mieczysław, Czyrek Ryszard, Raźniewski Bogumił, Bulski Stanisław, Raźniewski Ireneusz.

V miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Henpiek” Żarki zdobywając 333 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Jaksender Marcin, Jaksender Paweł, Pompa Mariusz, Wiewióra Marek, Wiewióra Paweł.

VI miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „SOKPOL” I Myszków zdobywając 329 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Garncarek Grzegorz, Pasternak Władysław, Zamorowski Tomasz, Korcz Roman, Makuch Robert.

VII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Siedlec Duży” I zdobywając 325  pkt.
W skład drużyny wchodzili: Orda Andrzej, Ścigała Krzysztof, Kozak Piotr, Flak Sławomir, Ociepka Mateusz.

VIII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK  „Jarter”  Żarki I zdobywając 310 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Dyja Dariusz, Męcik Zbigniew, Noszczyk Ireneusz, Okuliński Marek, Widera Kazimierz.

IX miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Pińczyce” zdobywając 298  pkt.
W skład drużyny wchodzili: Bąk Paweł, Męcik Benjamin, Męcik Ludwik, Grzesiak Bartosz, Ptasik Konrad.

X miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  LOK Protektor Mijaczów II zdobywając 297  pkt.
W skład drużyny wchodzili: Biały Arkadiusz, Dorobisz Marcin, Telesz Sławomir, Kuśmierz Jarosław, Miklas Rafał.

XI miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  LOK „Mysłów” zdobywając 292 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Królewski Roman, Jasik Michał, Musialik Tomasz, Kumor Mariusz, Kos Karol.

XII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „EUROLAS” Myszków zdobywając 284  pkt.
W skład drużyny wchodzili: Kucharski Krzysztof, Wołoch Tomasz, Matyja Karol, Wiśniewski Andrzej, Wernuszak Jacek.

XIII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Bractwo Strzeleckie” zdobywając 271 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Wrona Zdzisław, Wrona Artur, Bukłat Marek, Morawski Rafał, Matulewicz Dariusz.

XIV miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  LOK  „Winowno” zdobywając 269pkt.
W skład drużyny wchodzili: Wilk Krzysztof, Flak Marcin, Orpysz Szymon, Końtoch Adam, Zimny Dawid.

XV miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  LOK „Wojsławice Strzeleckie” zdobywając  268 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Gross Adam, Stypa Dariusz, Dusik Marcin, Strzelecki Paweł, Myrcik Piotr.

XVI miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK OSP„ Nadwarcie” II zdobywając  253 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Sularz Bogdan, Kołodziejczyk Przemysław, Siurda Andrzej, Siurda Edmund, Kos Rafał.

XVII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  LOK  „Jarter”  Żarki II zdobywając  244 pkt.(3x10)
W skład drużyny wchodzili: Golibroda Grzegorz, Rarok Marek, Suchodolski Ryszard, Koper Marcin, Kozak Kamil.

XVIII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  LOK  „SOKPOL” II Myszków  zdobywając  244 pkt.(2x10)
W skład drużyny wchodzili: Wietrzyński Jacek, Makuch Piotr, Skipirzepa Dariusz, Wieczorek Wojciech, Korcz Paweł.

XIX miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  LOK SG „Damian” Leśniaki II zdobywając  238 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Musialik Marcin, Kidawka Tomasz, Kurowski Mateusz, Pustuł Jacek, Świercz Artur.

XX miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  LOK  „Jarko” zdobywając  207 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Sularz Marcin, Sularz Jarosław, Bieniek Dawid, Sularz Kamil, Wiatr Włodzimierz.

Serdeczne  podziękowania dla wszystkich uczestników Rejonowych Zawodów Strzeleckich,  sponsora tych zawodów Pana Henryka Szpaka.

Następne Rejonowe Zawody Strzeleckie o Puchar Prezesa Koła Ligi Obrony Kraju – Właściciela Firmy „Kacper” Pana Tomasza Brymory. Rocznica Odzyskania Niepodległości,  które odbędą się  13.11.2011 r. na miejskiej strzelnicy.

Zawody strzeleckie o Puchar "Henpiek Żarki" (Ilość zdjęć w galerii: 2)