miastomyszkow.pl
Nowa
"Samorząd jak partia szachów"
28
mar
2024
Więcej
Przejdź do menu głównego.
Przejdź do treści.
Przejdź do wyszukiwarki.
Uruchom wysoki kontrast.
Uruchom wersję tekstową.
Skróty klawiszowe:
Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.
Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...
Wysoki kontrast.
Wysoki kontrast.
Oficjalna strona internetowa Miasta Myszków. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.
Wersja dla niesłyszących.
W dniu 06.11.2011 r. na terenie miejskiej strzelnicy sportowej w Myszkowie odbyły się Rejonowe Zawody Strzeleckie o Puchar Prezesa Koła Ligi Obrony Kraju – „Henpiek Żarki” Pana Henryka Szpaka z pistoletu sportowego PBK-S MARGOLIN z 25 m pozycja stojąca.
W klasyfikacji zespołowej wzięło udział 20 drużyn.
I miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK OSP„ Nadwarcie” I zdobywając 391 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Krzysztofik Marcin, Uss Mariusz, Sularz Jacek, Gabryś Krzysztof, Matyja Grzegorz.
II miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK TRS „Relaks” Myszków I zdobywając 387 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Homik Andrzej, Majewski Krzysztof, Janas Krzysztof, Miroszewski Kazimierz, Pawlikowski Mariusz.
III miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK SG „Damian” Leśniaki I zdobywając 367 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Gębski Sylwester, Kidawka Marta, Kidawka Donat, Paterek Tomasz, Kulak Jerzy.
IV miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK Protektor Mijaczów I zdobywając 356 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Olech Mieczysław, Czyrek Ryszard, Raźniewski Bogumił, Bulski Stanisław, Raźniewski Ireneusz.
V miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Henpiek” Żarki zdobywając 333 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Jaksender Marcin, Jaksender Paweł, Pompa Mariusz, Wiewióra Marek, Wiewióra Paweł.
VI miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „SOKPOL” I Myszków zdobywając 329 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Garncarek Grzegorz, Pasternak Władysław, Zamorowski Tomasz, Korcz Roman, Makuch Robert.
VII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Siedlec Duży” I zdobywając 325 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Orda Andrzej, Ścigała Krzysztof, Kozak Piotr, Flak Sławomir, Ociepka Mateusz.
VIII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Jarter” Żarki I zdobywając 310 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Dyja Dariusz, Męcik Zbigniew, Noszczyk Ireneusz, Okuliński Marek, Widera Kazimierz.
IX miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Pińczyce” zdobywając 298 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Bąk Paweł, Męcik Benjamin, Męcik Ludwik, Grzesiak Bartosz, Ptasik Konrad.
X miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK Protektor Mijaczów II zdobywając 297 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Biały Arkadiusz, Dorobisz Marcin, Telesz Sławomir, Kuśmierz Jarosław, Miklas Rafał.
XI miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Mysłów” zdobywając 292 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Królewski Roman, Jasik Michał, Musialik Tomasz, Kumor Mariusz, Kos Karol.
XII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „EUROLAS” Myszków zdobywając 284 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Kucharski Krzysztof, Wołoch Tomasz, Matyja Karol, Wiśniewski Andrzej, Wernuszak Jacek.
XIII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Bractwo Strzeleckie” zdobywając 271 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Wrona Zdzisław, Wrona Artur, Bukłat Marek, Morawski Rafał, Matulewicz Dariusz.
XIV miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Winowno” zdobywając 269pkt.
W skład drużyny wchodzili: Wilk Krzysztof, Flak Marcin, Orpysz Szymon, Końtoch Adam, Zimny Dawid.
XV miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Wojsławice Strzeleckie” zdobywając 268 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Gross Adam, Stypa Dariusz, Dusik Marcin, Strzelecki Paweł, Myrcik Piotr.
XVI miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK OSP„ Nadwarcie” II zdobywając 253 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Sularz Bogdan, Kołodziejczyk Przemysław, Siurda Andrzej, Siurda Edmund, Kos Rafał.
XVII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Jarter” Żarki II zdobywając 244 pkt.(3x10)
W skład drużyny wchodzili: Golibroda Grzegorz, Rarok Marek, Suchodolski Ryszard, Koper Marcin, Kozak Kamil.
XVIII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „SOKPOL” II Myszków zdobywając 244 pkt.(2x10)
W skład drużyny wchodzili: Wietrzyński Jacek, Makuch Piotr, Skipirzepa Dariusz, Wieczorek Wojciech, Korcz Paweł.
XIX miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK SG „Damian” Leśniaki II zdobywając 238 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Musialik Marcin, Kidawka Tomasz, Kurowski Mateusz, Pustuł Jacek, Świercz Artur.
XX miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Jarko” zdobywając 207 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Sularz Marcin, Sularz Jarosław, Bieniek Dawid, Sularz Kamil, Wiatr Włodzimierz.
Serdeczne podziękowania dla wszystkich uczestników Rejonowych Zawodów Strzeleckich, sponsora tych zawodów Pana Henryka Szpaka.
Następne Rejonowe Zawody Strzeleckie o Puchar Prezesa Koła Ligi Obrony Kraju – Właściciela Firmy „Kacper” Pana Tomasza Brymory. Rocznica Odzyskania Niepodległości, które odbędą się 13.11.2011 r. na miejskiej strzelnicy.
Zawody strzeleckie o Puchar "Henpiek Żarki" (Ilość zdjęć w galerii: 2)
miastomyszkow.pl
Nowa
28
mar
2024
Więcej
miastomyszkow.pl
Nowa
28
mar
2024
Więcej
miastomyszkow.pl
Nowa
27
mar
2024
Więcej
miastomyszkow.pl
25
mar
2024
Więcej
miastomyszkow.pl
23
mar
2024
Więcej
miastomyszkow.pl
22
mar
2024
Więcej
Wyszukaj na stronie
Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.
Ukryj moduł.