Strzelali z okazji Święta Niepodległości o Puchar "Kacpra"

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W dniu 13.11.2011 r. na terenie miejskiej strzelnicy sportowej w Myszkowie odbyły się Rejonowe Zawody Strzeleckie o Puchar Prezesa Koła Ligi Obrony Kraju – właściciela firmy „Kacper” Pana Tomasza Brymory z pistoletu sportowego PBK-S MARGOLIN z 25 m pozycja stojąca. Zawody odbyły się z okazji Święta Niepodległości.

W klasyfikacji zespołowej Kół LOK wzięło udział 17 drużyn.

I miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK  OSP „Mysłów” zdobywając 394 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Kumor Michał, Królewski Roman, Musialik Tomasz, Kumor Mariusz, Kaźmierczak Kamil.

II miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „OSP Nadwarcie” I zdobywając 385  pkt.
W skład drużyny wchodzili: Sularz Jacek, Uss Mariusz, Cupiał Paweł, Gabryś Krzysztof, Kołodziejczyk Przemysław.

III miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK TRS „Relaks” Myszków I zdobywając 379 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Homik Andrzej, Karolczyk Tomasz, Janas Krzysztof, Miroszewski Kazimierz, Pawlikowski Mariusz.

IV miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Siedlec Duży I” zdobywając 364 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Orda Andrzej, Flak Sławomir, Ścigała Krzysztof, Ociepka Mateusz, Orda Piotr.

V miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK SG „Damian” Leśniaki I zdobywając 359 pkt. (6x10)
W skład drużyny wchodzili: Gębski Sylwester, Kidawka Marta, Paterek Tomasz, Wrona Zdzisław, Kulak Jerzy.

VI miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  LOK  „Jarter”  Żarki II zdobywając 359  pkt.  (1x10)
W skład drużyny wchodzili: Dyja Dariusz, Męcik Zbigniew, Rarok Marek, Okuliński Marek, Koper Marcin.

VII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Protektor Mijaczów” I zdobywając 344 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Olech Mieczysław, Czyrek Ryszard, Raźniewski Bogumił, Bulski Stanisław, Raźniewski Ireneusz.

VIII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK  „SOKPOL” Myszków  zdobywając 332 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Garncarz Grzegorz, Pasternak Władysław, Wietrzyński Jacek, Spała Michał, Zamorowski Tomasz.

IX miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  LOK „Henpiek” Żarki zdobywając 291 pkt. (4x10)
W skład drużyny wchodzili: Jaksender Paweł, Jaksender Marcin, Pompa Mariusz, Wiewióra Marek, Wiewióra Paweł.

X miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  LOK  „Jarter”  Żarki I zdobywając 291  pkt. (3x10)
W skład drużyny wchodzili: Golibroda Grzegorz, Noszczyk Ireneusz, Myga Adam, Kumor Jarosław, Widera Kazimierz.

XI miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Pińczyce” zdobywając  290 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Męcik Benjamin, Grzesik Bartłomiej, Męcik Tadeusz, Ptasik Konrad, Męcik Ludwik.

XII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Jarko” I  zdobywając 248  pkt.
W skład drużyny wchodzili: Sularz Jarosław, Sularz Marcin, Bieniek Kamil, Wiatr Włodzimierz.

XIII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK  „Protektor  Mijaczów”  II zdobywając 242 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Haber Włodzimierz, Krogulecki Janusz, Świercz Artur, Dorobisz Marcin, Biały Arkadiusz.

XIV miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  LOK „OSP Nadwarcie II” zdobywając 228 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Brzozowska Edyta, Siurda Andrzej, Siurda Edmund, Uss Adam, Dżuko Adam.

XV miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  LOK „Wojsławice Strzeleckie” I zdobywając 213 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Sroślak Zbigniew, Jaros Adrian, Pakuła Marek, Gross Adam.

XVI miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  LOK „Winowno” zdobywając  120 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Orpych Szymon, Flak Marcin, Sitek ??ukasz, Cesarz Damian, Zimny Dawid.

XVII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Wojsławice Strzeleckie”  II zdobywając 100 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Nesior Rafał, Kubica Krzysztof, Stypa Dariusz, Kubacki Krzysztof, Nesior Arkadiusz.

Strzelali z okazji Święta Niepodległości o Puchar "Kacpra" (Ilość zdjęć w galerii: 3)