Dzieci i młodzież propagują działania ekologiczne

Dzieci i młodzież propagują działania ekologiczne

W dniu 18 listopada 2011 roku odbyło się rozdanie nagród w konkursie ekologicznym: „EKO – Myszków – PROPAGATOR DZIA??A?? EKOLOGICZNYCH". Rozdanie nagród odbyło się w Miejskim Domu Kultury i zostało połączone z rozdaniem nagród laureatom konkursów: „W ojczyźnie polszczyźnie” oraz w rywalizacji sportowej.

W ramach poszczególnych kategorii wiekowych 11 października 2011 roku wyłoniono następujących zwycięzców:
Z Przedszkoli, gdzie dzieci miały wykonać pracę plastyczną przedstawiającą jak należy oszczędzać wodę zwyciężyli:
- Miejsce I – Martyna Będkowska – lat 5 – Przedszkole nr 4
- Miejsce II – Natalia Gruszka – lat 5 – Przedszkole nr 6 – Zespół - Szkolno Przedszkolny nr 4
- Miejsce III – Miłosz Rak – lat 5 – Przedszkole nr 6  – Zespół-Szkolno Przedszkolny nr 4
- Emila Zemła – Przedszkole nr 4
- Lena Sierpińska - Przedszkole nr 1
- Blanka Wiśniewska – Przedszkole nr 1
- Julia Pawula – Przedszkole nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi
- Mateusz Sojda - Przedszkole nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi
- Wiktoria Opora – Przedszkole nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi

Ze Szkół Podstawowych
Klasy I – III miały za zadanie wykonać pracę plastyczną w postaci plakatu zachęcającego do oszczędzania energii elektrycznej.
Klasa I
- Miejsce I – Kamila Wolnik – Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5
Klasa II
- Miejsce I (ex aequo) – Anna Ośmiałowska – Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 oraz Weronika Bryguła - Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5
Wyróżnienie:
- Kinga Galas – Szkoła Podstawowa nr 3
- Alicja Świeboda - Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5
Wyróżnieni:
- Adrian Malczewski – Szkoła Podstawowa nr 8 – Zespół – Szkolno Przedszkolny nr 4
- Angelika Czerwik – Szkoła Podstawowa nr 1
Klasy IV – VI – miały wykonać makietę przedstawiającą charakterystyczne miejsce z terenu naszego miasta, wykorzystując do tego surowce ekologiczne.
Klasa IV – w tej kategorii wiekowej nie przyznano żadnej nagrody
Klasa V
- Miejsce I (ex aequo) – Julia Kowalska - Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 oraz Adam Pompa - Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5
- Natalia Muszczek - Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5
- Paulina Jastrząbek – Szkoła Podstawowa nr 8 – Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 4
- Karolina Kowalik – Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5
Klasa VI
- Miejsce I – Bartłomiej Leszek – Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5
Wyróżniony:
- Aron Wieczorek – Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5

Gimnazja – niestety z powodu braku wpływu jakiejkolwiek pracy z tej kategorii wiekowej, nie można było przeprowadzić konkursu.

Dzieci i młodzież propagują działania ekologiczne (Ilość zdjęć w galerii: 7)

1939