Rywalizowali o Puchar Burmistrza Miasta Myszkowa

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W dniu 26.11.2011 r. (sobota) na Krytej Pływalni Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Myszkowie odbyły się Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Miasta Myszkowa Włodzimierza Żaka.

Założeniem sportowym imprezy była popularyzacja pływania wśród społeczności lokalnej w każdym wieku, sprawdzenie swoich umiejętności pływackich, sportowa rywalizacja z rówieśnikami, wyłonienie najlepszego pływaka w poszczególnych kategoriach wiekowych oraz aktywna forma spędzania czasu wolnego.

W zawodach uczestniczyli zawodnicy UKS MOSiR Myszków, przedstawiciele szkół, mieszkańcy oraz zaprzyjaźnione kluby: UKS Jedynka „A” w ??azach, UKS Jedynka „B” w ??azach, Victoria Zawiercie, OSiR Zawiercie.

Zawody zostały przeprowadzone w trzech konkurencjach: szkół podstawowych, szkół gimnazjalnych i OPEN.

Uroczystego wręczenia medali, pamiątkowych dyplomów oraz upominków dokonali: Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Myszkowie Pan Piotr Wysocki, Z-ca Burmistrza Miasta Myszkowa Pani Iwona Franelak, Prezes Polonii Logistyki Sp .z o.o. w Myszkowie Pan Przemysław Matyja oraz Specjalista ds. Marketingu Jurajskiej Spółdzielni Pracy w Myszkowie Pan Jacek Bulski.

W klasyfikacji generalnej I miejsce zajął Uczniowski Klub Sportowy Myszków przy MOSiR Myszków zdobywając 227 pkt., II miejsce zajął Uczniowski Klub Sportowy Jedynka „A” w ??azach zdobywając 226 pkt., a III miejsce zajął Uczniowski Klub Sportowy Jedynka „B” w ??azach zdobywając 180 pkt.

Uczniowski Klub Sportowy Myszków przy MOSiR Myszków pod wodzą trenera ??ukasza Fajera w zawodach pływackich zdobył: 8 medali złotych, 4 medale srebrnych, 5 medali brązowych.

W zawodach pływackich w sumie wzięło udział ok. 150 osób, dziękujemy za tak liczne przybycie i zdrową rywalizację. Dziękujemy również sponsorom, którzy dołożyli starań, aby zawody mogły się odbyć.

Rywalizowali o Puchar Burmistrza Miasta Myszkowa (Ilość zdjęć w galerii: 4)