"Pasjonat Miasta Myszkowa" - podsumowanie I edycji

"Pasjonat Miasta Myszkowa" - podsumowanie I edycji

25 października Burmistrz Miasta Włodzimierz Żak ogłosił pierwszą edycje konkursu fotograficznego „Pasjonat Miasta Myszkowa”. W konkursie chodziło o to, by pokazać, na tle przyrody, ciekawe miejsca naszego miasta. Mógł w nim wziąć udział każdy, bez względu na wiek, czy wykształcenie.

Okazało się, że ludzi, którzy widzą w naszym mieście ciekawe rzeczy jest całkiem sporo, a prace świadczyły o wysokim poziomie autorów. Dlatego też Jury Pierwszej Edycji Konkursu postanowiło, oprócz pierwszych trzech miejsc, przyznać również wyróżnienie. Każdy z pozostałych uczestników konkursu otrzymał pamiątkową książkę.

Gala uroczystego wręczenia nagród odbyła się 30 grudnia w Miejskim Domu Kultury, w drugiej jej części, mogliśmy być świadkami wspaniałego kolędowania w wykonaniu Młodzieżowej Orkiestry Muzyki Rozrywkowej MDK i Orkiestry Małej Akademii Gitary, przygotowanego przez Tomka Wójcika i Sebastiana Rucińskiego. Wszystkie fotografie  biorące udział w konkursie można jeszcze, do końca stycznia, oglądać w Miejskim Domu Kultury. Później, zamieścimy je w naszej internetowej galerii. Konkurs przygotował i przeprowadził Wydział Ochrony Środowiska i Gospodarki Komunalnej w Myszkowie.

Laureaci konkursu „Pasjonat Miasta Myszkowa”:
Miejsce I – Michał Pierzchała
Miejsce II – Monika Buła
Miejsce III – Bartłomiej Froncisz
Wyróżnienie: Wiktoria Leszczyńska

Pozostali uczestnicy konkursu:
• Robert Kotarski
• Dawid Początek
• Piotr Strzelecki
• Jakub Froncisz
• Olga Nowakowska
• Angelika Czerwik