"Mali Odkrywcy" z Przedszkola Nr 1

"Mali Odkrywcy" z Przedszkola Nr 1

"Mały Odkrywca Wśród Przyjaciół Wiedzy" to pierwszy projekt realizowany przez Przedszkole nr 1 w Myszkowie. Projekt realizowany jest w ramach Priorytetu IX - Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działania 9.1 - Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty, Poddziałania 9.1.1 - Zmniejszanie nierówności w stopniu upowszechnienia edukacji przedszkolnej.

Celem ogólnym projektu jest poszerzenie i urozmaicenie oferty edukacyjnej Przedszkola poprzez organizację dodatkowych zajęć w terminie 01.09.2011 r.-30.06.2012 r.

W ramach działań projektowych najmłodsi beneficjenci uczestniczą w warsztatach muzyczno-rytmicznych, tanecznych i twórczej aktywności artystycznej oraz w warsztatach ekologicznych i edukacyjnych. Natomiast dla rodziców dzieci uczęszczających do przedszkola przewidziane zostały warsztaty informacyjne dotyczące indywidualnych wzorców myślowych oraz roli mamy i taty w wychowaniu dziecka. Całość projektu podsumowana zostanie podczas czerwcowego Pikniku Przyjaciół wiedzy, który zorganizowany zostanie na terenach zielonych Przedszkola.

Dzięki pomocy unijnej zostały zakupione liczne pomoce dydaktyczne oraz sprzęt multimedialny.

"Mali Odkrywcy" z Przedszkola Nr 1 (Ilość zdjęć w galerii: 4)