Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Myszków Rozwija możliwości

miastomyszkow.pl

Mapa

strony

Aktualności

"Promotor Myszkowa" po raz siódmy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

"Promotor Myszkowa" po raz siódmy

Składając wszystkim życzenia, w tym pierwszym miesiącu Nowego Roku, życzę, byście Państwo mogli powtarzać za Thomasem Alva Edisonem ”Nie przepracowałem ani jednego dnia swoim życiu. Wszystko co robiłem, to była przyjemność” - powiedział Burmistrz Miasta Włodzimierz Żak do zebranych na sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury, w piątkowy wieczór, podczas wręczenia statuetek „Promotor Myszkowa 2011”.

Już siódmy raz z rzędu, zostały wręczone statuetki dla osób i firm, które w sposób znaczący promują nasze miasto.  Z roku na rok, impreza coraz bardziej  „rozrasta” się, o nowe kategorie, ale i w swojej oprawie, staje się coraz ciekawsza. W tym roku burmistrz W. Żak powołał Kapitułę, która wskazała wyróżniające się osoby i instytucje. Galę wręczenia statuetek poprowadził burmistrz Żak wraz z pracownikiem MDK Martą Kozińską. W pełen humoru, lecz uroczysty sposób, przedstawiono nominowanych. Promotora Myszkowa roku 2011 w kategorii duże i średnie przedsiębiorstwo zdobyła Piekarnia Brel, której znane są nie tylko smaczne produkty, ale doceniono także działalność charytatywną firmy. Wyróżnienie w tej kategorii zdobyła firma PKR Sp. z o.o. Jej Prezes sprawił, że w mieście pojawiły się cztery nowe firmy, a do naszych drzwi puka piąta. 

W kategorii małe i mikro przedsiębiorstwo, Promotora Myszkowa za rok 2011, otrzymała Pizzeria Capri. Tego miejsca, które jest sceną dla wielu znanych zespołów, ale i uczestnikiem wielu charytatywnych imprez, mieszkańcom naszego miasta  przedstawiać nie trzeba. Wyróżnienie w tej kategorii, otrzymała firma Centrum Nakładania Powłok, której produkty można spotkać w Australii, USA, Afryce czy Krajach Skandynawskich.

Oprócz ciała, jakim jest gospodarka, doceniono i ducha, czyli kulturę. Za całokształt swojej działalności, Promotora Myszkowa za rok 2011 otrzymał zespół ShaleyesH. Wyróżnienie w tej kategorii, otrzymała Katarzyna Miklas, jedna z aktywniejszych kobiet  naszego miasta. W dziedzinie sportu,  Promotora Myszkowa za rok 2011 otrzymało Myszkowskie Towarzystwo Siatkarskie „AS”, a wyróżnienie Jacek Woś, propagator sportu wśród dzieci i młodzieży oraz Agata Rok, "najsilniejsza 15-latka". Agata pod okiem swojego ojca Henryka ćwiczy, z wieloma sukcesami podnoszenie ciężarów.

W tym roku, po raz pierwszy, Kapituła przyznała Promotora Myszkowa w kategorii ”myszkowski entuzjasta”. Ten zaszczytny tytuł otrzymał promotor zdrowego trybu życia, wielki orędownik wędrówek rowerowych, który rozsławił szlaki Jury Krakowsko-Częstochowskiej, autor książek i przewodników turystycznych Marian Kotarski.

Promotor to okazja, by przedstawić rodzimych artystów. Jednym z nich jest nasza skrzypaczka Patrycja Słomczyńska. Mimo młodego wieku, Patrycja wygrywa kolejno wszystkie międzynarodowe konkursy, w który bierze udział. Dla przykładu w roku ubiegłym była laureatką trzech konkursów we Włoszech i jednego w Austrii. Galę zakończyli soliści Operetki Śląskiej w spektaklu „W rytm walczyka serce śpiewa”.

Okolicznościowy bankiet był sceną dalszych życzeń i gratulacji, które wszystkim „promotorom” oraz zebranym przedsiębiorcom przekazali Poseł na Sejm Jadwiga Wiśniewska, Wicemarszałek Województwa Śląskiego Mariusz Kleszczewski, Wicestarosta Powiatu Myszkowskiego Jan Kieras. W imieniu Posłanki do Parlamentu Europejskiego Małgorzaty Handzlik życzenia przekazała Katarzyna Merta-Wałek.

"Promotor Myszkowa" po raz siódmy (Ilość zdjęć w galerii: 25)

23

WRZ

2014

2895

razy

czytano

2305/2710

miastomyszkow.pl

Zdjęcie: Miasto Myszków z lotu ptaka.
Logo serwisu.
Zdjęcie: Galeria filmów.

Galeria zdjęć

Zdjęcie: Urząd Miasta Myszków
Zdjęcie: Galeria zdjęć.

Galeria filmów

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Newsletter

Ukryj moduł.