SP 6 najlepsza w mistrzostwach tenisa stołowego

SP 6 najlepsza w mistrzostwach tenisa stołowego

W dniu 27.01.2012 r. (piątek) na sali gimnastycznej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Myszkowie odbyły się Mistrzostwa Tenisa Stołowego Szkolnej Ligi dla szkół podstawowych.

W rozgrywkach w klasyfikacji chłopców udział wzięły następujące szkoły: SP Nr 1 – opiekun: Jacek Sychowicz, SP Nr 3 - opiekun: Bożena Raczek, SP Nr 4 - opiekun: Joanna Zenderowska, SP Nr 6 - opiekun: Dorota Filipowska, SP Nr 7 - opiekun: Agnieszka Madej.

W klasyfikacji indywidualnej chłopców: I miejsce zajął Paweł Góra, II miejsce Dawid Burzyński, III miejsce Adam Wawszczak.W klasyfikacji drużynowej chłopców: I miejsce zajęła SP Nr 6, II miejsce SP Nr 7, III miejsce SP Nr 4.

W rozgrywkach w klasyfikacji dziewcząt udział wzięły następujące szkoły: SP Nr 1 - opiekun: Jacek Sychowicz, SP Nr 3 - opiekun: Bożena Raczek, SP Nr 6 - opiekun: Dorota Filipowska.

W klasyfikacji indywidualnej dziewcząt: I miejsce zajęła Katarzyna Cesarz, II miejsce Gabriela Machura, III miejsce Julia Dyja. W klasyfikacji drużynowej dziewcząt: I miejsce zajęła SP Nr 6, II miejsce zajęła SP Nr 1, III miejsce zajęła SP Nr 3.

Uczestników Mistrzostw nagrodzili medalami, statuetkami oraz pamiątkowymi dyplomami przedstawiciel Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Myszkowie Agnieszka Bulska i Prezes Szkolnego Związku Sportowego w Myszkowie Roman Witas.

SP 6 najlepsza w mistrzostwach tenisa stołowego (Ilość zdjęć w galerii: 3)