Karnawał u przedszkolaków

Karnawał u przedszkolaków

Tegoroczny Bal Karnawałowy w Przedszkolu Nr 2 odbył się w krainie „Czerwonego Kapturka”. Każdy przedszkolak był przebrany za swojego ulubionego bohatera z bajki.

Nauczyciele zorganizowali dla przedszkolaków zabawy ruchowe ze śpiewem, tańce a także inscenizacje bajki pt: „Czerwony Kapturek”. W postacie bajkowe wcieliły się nauczycielki przedszkola. Dzieci w skupieniu oglądały bajkę a na zakończenie podziękowały za występ gromkimi brawami. Robione były też pamiątkowe zdjęcia.

Zabawa Karnawałowa była bardzo udana. Dzieci wracały do domu z uśmiechami na twarzy.

14 lutego karnawałowowo bawiły się również przedszkolaki z "jedynki". Już od rana dzieci wchodziły do swoich sal wystrojone w stroje karnawałowe. Były one barwne i bardzo pomysłowe. Wśród przebierańców można było zobaczyć m.in. królewny, misie, klaunów, biedronki, rycerzy, czy wróżki. Nie sposób wyliczyć wszystkich strojów naszych milusińskich a zabawa, którą prowadził kolorowy wodzirej była bardzo udana. Po zabawie pozostały miłe wspomnienia.

Karnawał u przedszkolaków (Ilość zdjęć w galerii: 10)