Szkolna Liga Pływacka - II edycja wiosna 2012

Szkolna Liga Pływacka - II edycja wiosna 2012

W dniu 14.02.2012 r. (wtorek) na Krytej Pływalni MOSiR Myszków odbyła się I runda zawodów Szkolnej Ligi Pływackiej.

W klasyfikacji drużynowej szkół podstawowych najlepiej zaprezentowała się SP nr 1 zdobywając 223 pkt., tuż za nią na II miejscu SP nr 3 zdobywając 174 pkt., a  na najniższym stopniu podium SP nr 5 zdobywając 143 pkt. Dalsze miejsca zajęli: SP nr 2 zdobywając 47 pkt., SP Żarki - 42 pkt., SP 8 - 41 pkt., SP Jaworznik -  18 pkt., SP Przybynów - 16 pkt., Przedszkole nr 5 - 10 pkt., oraz SP Poraj - 5 pkt.

W klasyfikacji drużynowej szkół gimnazjalnych najlepiej zaprezentowało się Gimnazjum nr 5 zdobywając 91 pkt.,  tuż za nim na II miejscu Gimnazjum nr 1 zdobywając 66 pkt., a na najniższym stopniu podium Gimnazjum Żarki Letnisko zdobywając 24 pkt. W zawodach wystartowały również Gimnazjum nr 2 zdobywając 21 pkt., Gimnazjum Żarki zdobywając 21 pkt. oraz Gimnazjum nr 3 zdobywając 14 pkt.

Serdecznie zapraszamy wszystkie szkoły na II rundę sezonu wiosennego, która rozpocznie się już 13.03.2012 r. (wtorek). szczegółowe informację na stronie internetowej www.mosirmyszkow.pl.

Klasyfikacja indywidualna Szkolnej Ligi Pływackiej I rundy sezonu wiosennego 2012 r. dla szkół podstawowych i gimnazjalnych.

Szkolna Liga Pływacka - II edycja wiosna 2012 (Ilość zdjęć w galerii: 2)