Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Myszków Rozwija możliwości

miastomyszkow.pl

Mapa

strony

Aktualności

Drzwi otwarte w Speleo-Myszków

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Drzwi otwarte w Speleo-Myszków

W sobotę, 31 marca 2012 roku od godz. 10.00 do 14.00 dla wszystkich zainteresowanych Jurą, przyrodą i przygodą otwarte zostaną drzwi bazy speleologicznej stowarzyszenia Speleo-Myszków.
Każdy chętny będzie mógł sprawdzić swoje umiejętności w posługiwaniu się ekwipunkiem grotołaza, zwiedzić sztuczną jaskinię i przyjrzeć się z bliska zgromadzonym eksponatom z prehistorii naszej planety. Będzie to również okazją do tego, aby zapoznać się z zasadami pracy oraz działalnością stowarzyszenia. Pytania dotyczące ww. spotkania prosimy wysyłać na adres: poczta@speleomyszkow.pl
 
Zapraszamy do wstępowania w szeregi Speleo-Myszków
Odkrywaj wraz z nami podziemne piękno naszej planety. Jaskinie ze swą niezwykle bogatą, wręcz bajkową szatą naciekową pełną form, kształtów i barw, to jedne z nielicznych pozostałych na Ziemi miejsc, w których możesz poczuć się prawdziwym odkrywcą, mając  szansę dotrzeć do zakamarków nigdy wcześniej nietkniętych ludzką stopą. Każdego rok, także na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej odkrywane są nowe, nieznane człowiekowi „bramy” do świata podziemi. Jaskinie to także miejsca niezwykle wrażliwe środowiskowo oraz cenne i ważne dla ekosystemu naszej planety, których ochrona jest naszą wewnętrzną potrzebą i obowiązkiem wobec naszych następców. Opiekujemy się jurajskimi jaskiniami, starając się edukować społeczeństwo i przeciwdziałać wszelkim formą bezmyślnego niszczenia podziemnych zjawisk krasowych. 

Dołącz do grupy ludzi eko-aktywnych, pasjonujących się przyrodą, przygodą, sportem wspinaczkowym i eksploracją jaskiniową. Działając wspólnie z nami możesz zdobyć nową wiedzę i umiejętności, czerpiąc z bogatego doświadczenia członków naszego stowarzyszenia oraz posiadanego zaplecza sprzętowego. Możesz aktywnie uczestniczyć w pracy na rzecz środowiska naturalnego oraz sprawdzić się sportowo, psychofizycznie oraz zespołowo.

Członkowie Speleo-Myszków 

Drzwi otwarte w Speleo-Myszków (Ilość zdjęć w galerii: 3)

23

WRZ

2014

1601

razy

czytano

2337/2709

miastomyszkow.pl

Zdjęcie: Miasto Myszków z lotu ptaka.
Logo serwisu.
Zdjęcie: Galeria filmów.

Galeria zdjęć

Zdjęcie: Urząd Miasta Myszków
Zdjęcie: Galeria zdjęć.

Galeria filmów

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Newsletter

Ukryj moduł.