Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Myszków Rozwija możliwości

miastomyszkow.pl

Mapa

strony

Aktualności

Burmistrz rozdaje komputery

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Burmistrz rozdaje komputery

1.647.733,54 złotych pozyskała Gmina Myszków na realizację projektu „Dostęp do Internetu myszkowskich jednostek oświatowych i rodzin zagrożonych wykluczeniem cyfrowym”. Tylko kwota 354.840,01 zł. pochodzi z budżetu Gminy.  
 
Dobrym zwiastunem wiosny jest finalizacja projektu „Dostęp do Internetu myszkowskich jednostek oświatowych i rodzin zagrożonych wykluczeniem cyfrowym”. W 100 rodzinach oraz placówkach oświatowych, kulturalnych i sportowych pojawią się wysokiej klasy, komputery.  
 
Cieszę się, że mogę dzisiaj zaoferować usługę, która może ułatwić Państwu życie. Jednak by sukces ten był pełny, reszta zależy od Was. Przekazując dzisiaj umowy na komputery, wierzę, że będą one Wam i Waszym dzieciom bardzo pomocne i dobrze wykorzystane - mówił burmistrz Włodzimierz Żak na pierwszym, z dwóch spotkań, z beneficjentami projektu. 
 

Na 19 i 20 marca zaplanowano spotkanie z beneficjentami, w celu podpisania umowy. Ze względu na liczbę realizujących projekt - 100 rodzin, uroczysty moment podpisania umów, podzielono właśnie na dwa dni. Do 30 marca br. bardzo dobrej klasy sprzęt komputerowy, powinien znaleźć się w rodzinach, które wcześniej, przez firmę Info Solutions, zostaną odpowiednio przeszkolone. Natomiast do 30 września przyszłego roku, rodziny uczestniczące w projekcie zostaną dodatkowo wyposażone w internet bezprzewodowy. Programem objęte zostały również szkoły, do których trafi 178 komputerów. Zaś po 10 otrzymają MDK, MOSiR i biblioteka miejska. 

Burmistrz rozdaje komputery (Ilość zdjęć w galerii: 3)

23

WRZ

2014

1676

razy

czytano

2338/2707

miastomyszkow.pl

Zdjęcie: Miasto Myszków z lotu ptaka.
Logo serwisu.
Zdjęcie: Galeria filmów.

Galeria zdjęć

Zdjęcie: Urząd Miasta Myszków
Zdjęcie: Galeria zdjęć.

Galeria filmów

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Newsletter

Ukryj moduł.