Rejonowe Zawody Strzeleckie o Puchar Prezesa MBS

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W dniu 15.04.2012 r. na terenie miejskiej strzelnicy sportowej w Myszkowie odbyły się Rejonowe Zawody Strzeleckie o Puchar Prezesa Międzypowiatowego Banku Spółdzielczego w Myszkowie – Pani Zofii Jakubczyk z pistoletu sportowego PBK-S MARGOLIN z 25 m pozycja stojąca.

W klasyfikacji zespołowej Kół LOK wzięło udział 21 drużyn

I miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  LOK „OSP Nadwarcie I” zdobywając 401  pkt.
W skład drużyny wchodzili: Sularz Jacek, Gabryś Krzysztof, Matyja Grzegorz, Cupiał Paweł, Uss Mariusz.

II miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK TRS „Relaks” Myszków I zdobywając 363 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Homik Andrzej, Majewski Krzysztof, Janas Krzysztof, Konopka Andrzej, Miroszewski Kazimierz.

III miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna SG LOK „Damian” Leśniaki I zdobywając 357 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Gębski Sylwester, Kulak Jerzy, Kidawka Donat, Paterek Tomasz, Gwardyś Beata.

IV miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Siedlec Duży I” zdobywając 347 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Orda Andrzej, Ociepka Mateusz, Flak Sławomir, Kozak Piotr, Orda Piotr.

V miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Sokpol” Myszków zdobywając 247 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Zamorowski Tomasz, Garncarek Grzegorz, Pasternak Władysław, Makuch Piotr, Wietrzyński Jacek.

VI miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Henpiek” Żarki zdobywając 336 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Jaksender Marcin, Jaksender Paweł, Pompa Mariusz, Wiewióra Marek, Wiewióra Paweł.

VII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Protector Mijaczów” I zdobywając 330 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Olech Mieczysław, Czyrek Ryszard, Bulski Stanisław, Raźniewski Ireneusz, Raźniewski Bogumił.

VIII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK  „Jarter” Żarki  I zdobywając 318 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Rarok Marek, Myga Adam, Dyja Dariusz, Okuliński Marek, Widera Kazimierz.

IX miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  LOK „Pińczyce” zdobywając 302 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Bąk Paweł, Będkowski Kamil, Duda Paweł, Ptasik Konrad, Męcik Benjamin.

X miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Winowno”  zdobywając 291 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Wilk Krzysztof, Sitek ??ukasz Orpych Szymon, Kańtoch Adam, Cesarz Damian.

XI miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  LOK „OSP Nadwarcie II” zdobywając  279 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Sularz Bogusław, Siurda Andrzej, Orpych Szymon, Kołodziejczyk Przemysław, Siurda Edmund.

XII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Protector Mysłów” zdobywając 268 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Kumor Michał, Miklas Rafał, Musialik Tomasz, Dorobisz Marcin, Telesz Sławek.
XIII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK  „Eurolas” Myszków zdobywając 265 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Kucharski Krzysztof, Lewandowski Zbigniew, Wiśniewski Sergiusz, Wiśniewski Andrzej, Grabowski Grezgorz.

XIV miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  LOK „Strzelce Wojsławice” II zdobywając 247 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Gross Adam, Sroślak Zbigniew, Skalski Jerzy, Myrcik Piotr, Bieniek Kamil.

XV miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  LOK  „Jarko”  zdobywając 243 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Sularz Jarosław, Binek Dawid, Sularz Marcin, Sularz Kamil, Wiatr Włodzimierz.

XVI miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  SG LOK „Damian” Leśniaki II zdobywając 228 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Musialik Mariusz, Pustuł Jacek, Kidawka Marta, Chrużański Mariusz, Duda.

XVII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Strzelce Wojsławice” I zdobywając 213 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Pakuła Marek, Borkowski Robert, Kawa Piotr, Zych Arkadiusz, Świtała Andrzej.

XVIII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  LOK OSP „Lgota Górna” I zdobywając  207 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Szustak Krzysztof, Szustak Kamil, Kołodziejczyk Bartek, Chrustek Damian, Makuch Michał.

XIX  miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK  „Jarter”  Żarki II zdobywając 176 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Golibroda Grzegorz, Maroń Dariusz, Wolski Rafał, Wyporski Piotr, Woszczyk Ireneusz.

XX  miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Bractwo Strzeleckie” Pohulanka zdobywając 174 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Wrona Artur, Kuc Krystian, Matulewicz Dariusz, Korczak ??ukasz, Woś Leszek.

XXI miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  LOK „Lgota Górna” I zdobywając  151 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Miklas Grzegorz, Kopeć Krzysztof, Biczak Arkadiusz, Sosnowicz Dawid, Myga Paweł.

Następne Rejonowe Zawody Strzeleckie o Puchar Prezesa Zarządu Rejonowego Ligi Obrony Kraju w Myszkowie – Pana Piotra Wysockiego,  które odbędą się 29.04.2012 r. na miejskiej strzelnicy.