Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Myszków Rozwija możliwości

miastomyszkow.pl

Mapa

strony

Aktualności

Rejonowe Zawody Strzeleckie o Puchar Prezesa MBS

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Rejonowe Zawody Strzeleckie o Puchar Prezesa MBS

W dniu 15.04.2012 r. na terenie miejskiej strzelnicy sportowej w Myszkowie odbyły się Rejonowe Zawody Strzeleckie o Puchar Prezesa Międzypowiatowego Banku Spółdzielczego w Myszkowie – Pani Zofii Jakubczyk z pistoletu sportowego PBK-S MARGOLIN z 25 m pozycja stojąca.
 
W klasyfikacji zespołowej Kół LOK wzięło udział 21 drużyn
 
I miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  LOK „OSP Nadwarcie I” zdobywając 401  pkt.
W skład drużyny wchodzili: Sularz Jacek, Gabryś Krzysztof, Matyja Grzegorz, Cupiał Paweł, Uss Mariusz.
 
II miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK TRS „Relaks” Myszków I zdobywając 363 pkt. 
W skład drużyny wchodzili: Homik Andrzej, Majewski Krzysztof, Janas Krzysztof, Konopka Andrzej, Miroszewski Kazimierz.
 
III miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna SG LOK „Damian” Leśniaki I zdobywając 357 pkt. 
W skład drużyny wchodzili: Gębski Sylwester, Kulak Jerzy, Kidawka Donat, Paterek Tomasz, Gwardyś Beata.
 
IV miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Siedlec Duży I” zdobywając 347 pkt. 
W skład drużyny wchodzili: Orda Andrzej, Ociepka Mateusz, Flak Sławomir, Kozak Piotr, Orda Piotr.
 
V miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Sokpol” Myszków zdobywając 247 pkt. 
W skład drużyny wchodzili: Zamorowski Tomasz, Garncarek Grzegorz, Pasternak Władysław, Makuch Piotr, Wietrzyński Jacek.
 
VI miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Henpiek” Żarki zdobywając 336 pkt. 
W skład drużyny wchodzili: Jaksender Marcin, Jaksender Paweł, Pompa Mariusz, Wiewióra Marek, Wiewióra Paweł.
 
VII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Protector Mijaczów” I zdobywając 330 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Olech Mieczysław, Czyrek Ryszard, Bulski Stanisław, Raźniewski Ireneusz, Raźniewski Bogumił.
 
VIII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK  „Jarter” Żarki  I zdobywając 318 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Rarok Marek, Myga Adam, Dyja Dariusz, Okuliński Marek, Widera Kazimierz.
 
IX miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  LOK „Pińczyce” zdobywając 302 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Bąk Paweł, Będkowski Kamil, Duda Paweł, Ptasik Konrad, Męcik Benjamin.
 
X miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Winowno”  zdobywając 291 pkt. 
W skład drużyny wchodzili: Wilk Krzysztof, Sitek ??ukasz Orpych Szymon, Kańtoch Adam, Cesarz Damian.
 
XI miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  LOK „OSP Nadwarcie II” zdobywając  279 pkt. 
W skład drużyny wchodzili: Sularz Bogusław, Siurda Andrzej, Orpych Szymon, Kołodziejczyk Przemysław, Siurda Edmund.
 
XII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Protector Mysłów” zdobywając 268 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Kumor Michał, Miklas Rafał, Musialik Tomasz, Dorobisz Marcin, Telesz Sławek.
XIII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK  „Eurolas” Myszków zdobywając 265 pkt. 
W skład drużyny wchodzili: Kucharski Krzysztof, Lewandowski Zbigniew, Wiśniewski Sergiusz, Wiśniewski Andrzej, Grabowski Grezgorz.
 
XIV miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  LOK „Strzelce Wojsławice” II zdobywając 247 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Gross Adam, Sroślak Zbigniew, Skalski Jerzy, Myrcik Piotr, Bieniek Kamil.
 
XV miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  LOK  „Jarko”  zdobywając 243 pkt. 
W skład drużyny wchodzili: Sularz Jarosław, Binek Dawid, Sularz Marcin, Sularz Kamil, Wiatr Włodzimierz.
 
XVI miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  SG LOK „Damian” Leśniaki II zdobywając 228 pkt. 
W skład drużyny wchodzili: Musialik Mariusz, Pustuł Jacek, Kidawka Marta, Chrużański Mariusz, Duda.
 
XVII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Strzelce Wojsławice” I zdobywając 213 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Pakuła Marek, Borkowski Robert, Kawa Piotr, Zych Arkadiusz, Świtała Andrzej.
 
XVIII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  LOK OSP „Lgota Górna” I zdobywając  207 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Szustak Krzysztof, Szustak Kamil, Kołodziejczyk Bartek, Chrustek Damian, Makuch Michał.
 
XIX  miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK  „Jarter”  Żarki II zdobywając 176 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Golibroda Grzegorz, Maroń Dariusz, Wolski Rafał, Wyporski Piotr, Woszczyk Ireneusz.
 
XX  miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Bractwo Strzeleckie” Pohulanka zdobywając 174 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Wrona Artur, Kuc Krystian, Matulewicz Dariusz, Korczak ??ukasz, Woś Leszek.
 
XXI miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  LOK „Lgota Górna” I zdobywając  151 pkt. 
W skład drużyny wchodzili: Miklas Grzegorz, Kopeć Krzysztof, Biczak Arkadiusz, Sosnowicz Dawid, Myga Paweł.
 

Następne Rejonowe Zawody Strzeleckie o Puchar Prezesa Zarządu Rejonowego Ligi Obrony Kraju w Myszkowie – Pana Piotra Wysockiego,  które odbędą się 29.04.2012 r. na miejskiej strzelnicy. 

23

WRZ

2014

1914

razy

czytano

2359/2707

miastomyszkow.pl

Zdjęcie: Miasto Myszków z lotu ptaka.
Logo serwisu.
Zdjęcie: Galeria filmów.

Galeria zdjęć

Zdjęcie: Urząd Miasta Myszków
Zdjęcie: Galeria zdjęć.

Galeria filmów

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Newsletter

Ukryj moduł.