Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Myszków Rozwija możliwości

miastomyszkow.pl

Mapa

strony

Pytanie do Burmistrza

Pytanie do Burmistrza

Szanowni Państwo!

Oddaję w Państwa ręce nową formę komunikacji. Poprzez panel "Pytania do burmistrza" będziecie mogli, nie wychodząc z domu, zapytać o sprawy Was nurtujące, a dotyczące naszego miasta.

By usprawnić naszą komunikację będą obowiązywać pewne reguły, które zostały zawarte w "Regulaminie pytań".

Serdecznie zachęcam do korzystania z panelu.

Burmistrz Miasta Myszkowa Włodzimierz Żak

 • 27.04.2021 14:46

  Łukasz

  Flaga na Majówkę

  Witam, od jakiegoś czasu gmina Myszków podczas okresu przed Majówkowego rozdawała flagi swoim mieszkańcom. Czy ten projekt będzie gmina w roku 2021r. nadal kontynuować.

  29.04.2021 13:21

  Burmistrz

  W tym roku Gmina Myszków nie zrealizuje projektu rozdawania flag przed świętami majowymi. Powrócimy jednak do niego w późniejszym czasie. Zachęcam do śledzenia strony internetowej www.miastomyszkow.pl, tam ukazują się wszelkie komunikaty dotyczące działania Gminy Myszków.

 • 25.04.2021 08:09

  Myszkowianka

  Bezpieczne ulice

  Witam w miesiæcu marcu b nastąpiło przywróceniu-odbudowa wodociągu nad rzeką Wartą przy ul.Ciemnej - stan zabezpieczenia tej inwestycji po zakończeniu robót jest naprawdę fatalny,ciekawe jaki inspektor zaakceptował ten odbiór.??? Codziennie przemierzam tę drogę do pracy i jest tam takie miejsce że chodnik ma ok. 1 metr szerokość a potem jest ostry spad do rzeki. Wytłumaczenia Urzędu Miasta ,że to teren Wód Polskich nie jest na miejscu...., inwestycję robiły myszkowskie wodociągi. Licząc że bezpieczeństwo obywateli jest dla Pana ważne, oczekuje skutecznego działania.

  07.05.2021 11:40

  Burmistrz

  Prace związane z naprawą wodociągu przy ul. Ciemnej prowadziła spółka ZWiK Myszków, w związku z powyższym uwagi do przeprowadzonych prac należałoby skierować do ich wykonawcy. Jeżeli chodzi o most, pragnę poinformować że trwają prace nad przygotowaniem przetargu dotyczącego remontu mostów w ramach których obiekt mostowy w ciągu ul. Piłsudskiego ma zostać wyremontowany.

 • 22.04.2021 11:16

  Mieszkaniec Myszkowa

  Fatalna droga Mała Szpitalna

  Panie Burmistrzu, bardzo doceniam Pana wkład w rozwój Miasta Myszkowa. Jednakże chciałbym, aby problem z drogą przy ulicy Małej Szpitalne w końcu został rozwiązany. Niedopuszczalny jest aktualny stan nawierzchni. Droga jest jak ser szwajcarski dziury o szerokości 1,5 metra, o głębokości 15 do 20 cm. Proszę samemu zobaczyć. Przecież to zagraża nie tylko pieszym (brak chodnika), ale na pewno może doprowadzić do kolizji, a nawet wypadku. Liczę na Pana fachowość, proszę o rozwiązanie problemu. Nie wydaje się właściwe, aby problem był wpisywany w budżet Miasta Myszkowa, a później Miasto się z niego wycofywało. Jeszcze raz proszę o pomoc. Z góry dziękuje, wierze w Pana.

  07.05.2021 11:36

  Burmistrz

  Stan nawierzchni jezdni w ul. Mała Szpitalna zostanie poprawiony w związku z planowanymi  pracami remontowymi w ramach zadania pn.: "Remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych jezdni i chodników".

 • 17.04.2021 19:50

  Swd są

  Projektowana

  Kiedy wyasfaltowana będzie ulica projektowana

  19.04.2021 12:08

  Burmistrz

  Na ulicy Projektowanej nie jest planowana inwestycja polegająca na ułożeniu warstw bitumicznych między innymi  z uwagi na zaplanowaną budowę sieci wodociągowej.

 • 30.03.2021 08:58

  Mieszkaniec ul Pawiej

  Poprawa drogi

  Dzień dobry jako następny mieszkaniec ulicy Pawiej pytam jako kolejny kiedy będą fundusze na poprawę ulicy po której aktualnie można jeździć quadami.chce zaznaczy że w Żarkach robią drogi gruntowe np ul Jagodowa...może trzeba zapytać władze skad pozyskują fundusze bo Myszków stoi w miejscu.

  19.04.2021 11:44

  Burmistrz

  Droga w ul. Pawiej posiada nawierzchnię gruntową. Ślad jezdni w znacznej części przebiega po działkach o nieuregulowanym stanie prawnym co zgodnie z obowiązującymi przepisami zabrania wykonania remontu. Gmina co roku prowadzi bieżącą konserwację dróg gruntowych polegającą na doraźnym wyrównaniu wybojów. Obecnie przygotowywana jest procedura ogłoszenia przetargu na wyżej wymienione roboty. Po wyborze oferty i poznaniu cen jednostkowych  można będzie dokonać wyboru dróg wymagających w pierwszej kolejności konserwacji.

  W razie jakichkolwiek wątpliwości i pytań dotyczących remontu ul. Pawiej zachęcam do osobistej rozmowy telefonicznej, skontaktować należy się pod numer telefonu: 34 313 26 82.

 • 24.03.2021 23:11

  Małgorzata Nawrocka

  Zarejestrowanie samochodu dla pracownika sluby zdowia

  Witam Panie Burmistrzu Mam prośbę o przyspieszenie zarejestrowania samochodu który jest mi niezbędny do pracy w Szpitalu Wojewodzkim Nadmieniam że pracuje w Sosnowcu Termin który mi wyzaczono do zarejestrowania to 27 04 2021.Proszę o odpowiedź czy jest to możliwe Pozdrawiam

  31.03.2021 07:57

  Burmistrz

  Rejestracja samochodów nie należy do kompetencji pracowników Urzędu Miasta. W tej sprawie proszę kierować pytanie do Starostwa Powiatowego w Myszkowie. 

 • 13.03.2021 11:22

  Mateusz

  Odwodnienie

  Dzień dobry. Panie burmistrzu chcial bym zapytać o to do kogo należy sie zgłosić w sprawie wykonania rowu melioracyjnego przy ulicy gospodarczej. Zadaję pytanie po raz drugi ponieważ pierwsze nie zostalo opublikowane.

  15.03.2021 14:28

  Burmistrz

  Rów o którym Pan pisze nie jest rowem melioracyjnym lecz przydrożnym i należy do Gminy.    

 • 24.02.2021 16:08

  Grzegorz

  Ulica Pawia, poprawa drogi

  Witam, Panie Burmistrzu proszę o poważną odpowiedz czy i kiedy nastąpi jakakolwiek poprawa nawierzchni na ulicy Pawiej w dzielnicy Nowa Wieś ? Nadmienię tylko, iż w chwili obecnej przejazd jest praktycznie niemożliwy zarówno od strony torów PKP jak i w śladzie prowadzącym w lesie, od ul Koziegłowskiej, gdzie wytyczone są nawet objazdy zamkniętych okolicznych dróg. Proszę o odpowiedz

  15.03.2021 14:27

  Burmistrz

  W związku ze zmianami w prawie o zamówieniach publicznych związanych z uruchomieniem platformy zakupowej nie ogłosiliśmy dotąd przetargu na remont dróg gruntowych i bitumicznych. Po rozstrzygnięciu przetargu i wyborze oferty na to zadanie, opublikujemy listę dróg do realizacji.

 • 12.02.2021 08:33

  Mieszkanie

  Fotowoltanika i pompy ciepła

  Dzień dobry. Panie Burmistrzu dużo teraz na stronie urzędu miasta piszecie i głosicie o wymianie pieców. A moje pytanie czy będzie dofinansowanie na fotowoltanikę i pompy ciepła. Jak Pan pamięta były składane wnioski ma montaż panieli fotowoltanicznych oraz kolektorów słonecznych. Systemy ww. zostały zamontowane ale część wniosków złożonych przez mieszkańców nie doczekała się realizacji. Czy ów mieszkańcy mogą liczyć, że projekt ma szansę na dalszą realizację? A drugie pytanie czy miasto przewiduje dofinansowanie do pomp ciepła. Zostałem sam zakwalifikowany do wymiany pieca na piec peletowy, ale wolałbym zamontować pompę ciepła. A z tego co wiem, że jeżeli wymienię piec to nie będę mógł już zakwalifikowany np. do innego projekt.

  15.03.2021 14:25

  Burmistrz

  Czekamy na ogłoszenie konkursu na te zadania przez Urząd Marszałkowski. Gdyby jednak chciał Pan złożyć wniosek na dofinansowanie na pompy ciepła i fotowoltaikę w ramach rządowego programu Czyste powietrze to służymy pomocą. Pod numerem telefonu 34/313-26-82 w. 165 uzyska Pan informację i wsparcie w przygotowaniu wniosku. 

 • 04.02.2021 09:49

  Mateusz

  Podtopienie dzialki

  Dzień dobry Panie burmistrzu chcial bym zapytać do kogo należy sie zgłosić o wykonanie rowu melioracyjnego przy ulicy gospodarczej? Poniewaz obecnie takiego nie ma i cała woda płynie ulica a nadmiar podtapia moja działkę. Pozdrawiam,

  15.03.2021 14:24

  Burmistrz

  Rów o którym Pan pisze nie jest rowem melioracyjnym lecz przydrożnym i należy do Gminy.    

Poprzednia strona

|

1

|

2

|

3

|

Zdjęcie: Miasto Myszków z lotu ptaka.
Logo serwisu.
Zdjęcie: Galeria filmów.

Galeria zdjęć

Zdjęcie: Urząd Miasta Myszków
Zdjęcie: Galeria zdjęć.

Galeria filmów

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Newsletter

Ukryj moduł.