Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Myszków Rozwija możliwości

miastomyszkow.pl

Mapa

strony

Pytanie do Burmistrza

Pytanie do Burmistrza

Szanowni Państwo!

Oddaję w Państwa ręce nową formę komunikacji. Poprzez panel "Pytania do burmistrza" będziecie mogli, nie wychodząc z domu, zapytać o sprawy Was nurtujące, a dotyczące naszego miasta.

By usprawnić naszą komunikację będą obowiązywać pewne reguły, które zostały zawarte w "Regulaminie pytań".

Serdecznie zachęcam do korzystania z panelu.

Burmistrz Miasta Myszkowa Włodzimierz Żak

 • 17.07.2023 20:23

  Jan

  Autobusy elektryczne

  Rok temu w czasie wizyty w Myszkowie premier Mateusz Morawiecki obiecał kilkadziesiąt autobusów elektrycznych dla miasta i powiatu. Czy władze miasta wiedzą, kiedy te autobusy dotrą do Myszkowa? A jeśli słuch po nich zaginął proszę uprzejmie wysłać do słynącego z prawdomówności premiera oficjalne zapytanie w tej sprawie. Przecież PiS szczyci się hasłem "my zawsze dotrzymujemy słowa", więc nie wątpię, że już wkrótce pojedziemy w Myszkowie pięknymi, cichymi, ekologicznymi autobusami...

  26.07.2023 13:18

  Burmistrz

  Proszę o skierowanie pytania do Powiatowo-Gminnego Związku „Jedźmy razem”, który został powołany w celu zapewnienia obsługi taboru komunikacyjnego powiatu myszkowskiego. 

 • 16.07.2023 19:20

  Chris

  Budżet obywatelski

  Czy kiedy w Myszkowie będzie głosowanie w sprawie projektów z tzw. budżetu obywatelskiego?

  26.07.2023 13:17

  Burmistrz

  Zwiększające się stale koszty obsługi wielu zadań inwestycyjnych, które prowadzi gmina, zmusiły nas do rezygnacji w tym roku z przeznaczenia środków na budżet obywatelski.

 • 09.07.2023 15:32

  Mieszkańcy okolic dotyku jury

  Czy nie da się ciszej

  Co jakiś czas urządzają Państwo na dotyku jury jakieś imprezy . Ostatni o powitanie wakacji, było tak głośno zebbiebdalo rady wytrzymać w domu .te basy były najgorsze Nie wiem czemu na mini wesolym miasteczku tam potrafili dobrać muzykę żeby nie była uciążliwa i nie za głośna , . A tu w amfiteatrze to już tragedia same dudnienie dudnienie basów. Proste się nad tym zastanowić. W okolicy też mieszkają mieszkańcy, niebawem będą wybory i czy na pewno Pana popra

  26.07.2023 13:16

  Burmistrz

  Jestem zdziwiony Pana reakcją, bowiem po imprezie „Powitanie wakacji” otrzymaliśmy bardzo dużo dobrych i ciepłych opinii.  

 • 05.07.2023 22:48

  Mieszkaniec

  Pomoc dla mieszkańców...

  Czy jest jakaś sprawa załatwiona za pośrednictwem tego portalu przez burmistrza dla mieszkańców????? Każde zapytanie mieszkańców kończy się odp że to nie jest gminy, tamto nie jest gminy, tego nie można tamtego też nie... zdaje mi się że jeśli coś nie jest gminy to burmistrz w imieniu mieszkańców jest zobowiązany do poczynania wszelkich kroków np w starostwie czy województwie aby dany temat załatwić... Jest obowiązany mandatem jaki dostał od społeczeństwa jednak dla burmistrza wszystko kończy się na biurokracji... A trzeba być człowiekiem przede wszystkim... miasta są tylko parkingi aby brać za nie opłaty... No tak, zapomniałem.

  26.07.2023 13:16

  Burmistrz

  Zgadzam się z Panem/Panią. Prawo powinno stanowić tak, że włodarz gminy powinien posiadać kompetencje umożliwiające mu działania w każdej dziedzinie dot. danej gminy, a co się z tym wiąże i żywotnych interesów jej mieszkańców. Niestety, prawo stanowi inaczej, a kompetencje rozdzielono pomiędzy samorząd gminny, powiatowy, wojewódzki i służby wojewody. Tam, gdzie sięgają moje kompetencje, staram się reagować i wywiązywać z obowiązków.

 • 11.06.2023 18:39

  Mieszkaniec

  Parkingi

  Witam Panie Burmistrzu do kogo należy sprzątanie parkingów przy ul. Dobrej, zwłaszcza po imprezach na Dotyku Jury. Pozdrawiam

  26.07.2023 13:14

  Burmistrz

  Parkingi przy ul. Dobrej sprząta SANiKO w poniedziałki i czwartki.

 • 11.06.2023 18:28

  Mieszkaniec osiedla

  Dziura w drodze

  Witam p. Burmistrzu Na ulicy Szerokiej na wysokości domu nr 3 jest głęboka dziura - lej w asfalcie . Syn najechał rowerem i o mało nie stracił panowania . Mało tego pokrzywił oba koła . Bardzo proszę o interwencje Dziękuje , pozdrawiam

  26.07.2023 13:14

  Burmistrz

  Dziękuję za informację, ubytek uzupełnimy.

 • 19.05.2023 21:05

  Mieszkancy ul. Wierzbowej w Myszkowie

  naprawa nawierzchni drogowej

  Panie Burmistrzu w m-cu listopadzie 2022r zgłaszaliśmy zniszczone płyty drogowe na ul. Wierzbowej, które w wyniku ciężkiego sprzętu przy budowie nowej kładki nad rzeką Wartą, zostały przez Wykonawcę robót w bardzo dużym stopniu zniszczone. Pragniemy przypomnieć że w dniu 08.11.2022r Pan Burmistrz dał nam odpowiedź że: "Wykonawca przywróci nawierzchnię drogi do stanu sprzed budowy mostku". Mija 6-sty miesiąc od zakończenia robót a Wykonawca do dziś nie przystąpił do naprawy nawierzchni i przywrócenia jej do stanu pierwotnego. Obecny stan zniszczonych płyt drogowych stwarza coraz większe zagrożenie bezpiecznego przejazdu i przechodu. Znane są już dwa przypadki uszkodzenia kół samochodowych, trzech wywrotek rowerowych oraz kilka potknięć i upadków osób pieszych ( starszych i dzieci ). Oczekujemy od Pana Burmistrza pilnego zadziałania.

  25.05.2023 11:28

  Burmistrz

  Jesteśmy na etapie przygotowywania dokumentów do procedury zapytania ofertowego, po jej przeprowadzeniu i wyłonieniu wykonawcy przystąpimy do prac remontowych.

 • 30.04.2023 19:59

  Ania K

  Ulica Pawia

  Dzień dobry, Proszę o informację czy jest przewidziany w najbliższym czasie remont, naprawa, wyrównanie ulicy Pawiej, obecnie droga przez las jest w opłakanym stanie, trudno jest dojechać na dworzec ponieważ jest dziura na dziurze i nie ma innej możliwości dojazdu do posesji. Pozdrawiam

  25.05.2023 11:24

  Burmistrz

  Droga przez las nie jest wytyczoną drogą gminną.

 • 27.04.2023 11:47

  Robert Marszałek

  Dziury w nawierzchni Mrzygłód ul. Spacerowa

  Witam. Chcę poinformować o około 30 dziurach w nawierzchni asfaltowej Mrzygłód ul. Spacerowa . Dziury powstały po zimie są bardzo głębokie nawet do 15 cm. Prosimy o naprawę uszkodzeń bo obecny stan drogi jest bardzo niebezpieczny.

  25.05.2023 11:23

  Burmistrz

  Ubytki w drodze zostały zniwelowane.

 • 26.04.2023 23:04

  Piotr

  Fetor

  Panie Burmistrzu, Od kilku miesięcy na terenie Myszkowa ( ul. Topolowa i przyległe)czuć straszny fetor. Przypuszczam iż smród pochodzi od prężnie rozwijającej się papierni. Czy zamierza Pan podjąć jakieś działania aby zlokalizowane zostało żródło smrodu oraz wdrożone zostały jakieś działania? Pozdrawiam

  25.05.2023 11:22

  Burmistrz

  Jako Gmina nie mamy narzędzi do skutecznego wykrycia skąd dochodzi uciążliwy dla mieszkańców zapach. Dlatego też skierowałem wniosek o zbadanie przyczyn i źródeł fetoru do instytucji do tego powołanej jaką jest Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Katowicach. Inspektorat pobrał próbki z rzeki Warty i prowadzi badania. To Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska jest w stanie stwierdzić przyczyny smrodu oraz poprzez swoje ustawowe kompetencje ma możliwość wpływu na zniwelowanie przyczyn uciążliwego zapachu. O wynikach badań prowadzonych przez Inspektorat poinformuję mieszkańców poprzez naszą stronę internetową.

Poprzednia strona

|

1

|

2

|

3

|

Zdjęcie: Miasto Myszków z lotu ptaka.
Logo serwisu.
Zdjęcie: Galeria filmów.

Galeria zdjęć

Zdjęcie: Urząd Miasta Myszków
Zdjęcie: Galeria zdjęć.

Galeria filmów

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Newsletter

Ukryj moduł.