Magazyny energii - nabór wniosków

Magazyny energii - nabór wniosków

Gmina Myszków ogłasza nabór wniosków o przyznanie grantu na magazyny energii dla istniejących instalacji fotowoltaicznych w ramach projektu „Myszków pozytywnie naładowany", planowanego do realizacji w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027, Priorytet FESL.02 Fundusze Europejskie na zielony rozwój, Działanie FESL.02.06 Odnawialne źródła energii – projekty grantowe i parasolowe.

Termin składania dokumentów zgłoszeniowych: od dnia 24.01.2024 r. do 26.01.2024 r.

Miejsce składania dokumentów zgłoszeniowych: Urząd Miasta w Myszkowie, ul. Kościuszki 26 - biuro podawcze. Wnioski należy składać w godzinach pracy Urzędu Miasta.

Przed złożeniem wniosku należy się zapoznać z Regulaminem naboru i realizacji projektu grantowego oraz załącznikami - kliknij tutaj.

Planowana realizacja projektu - po przyznaniu dofinansowania przez IZ FE 2021-2027- rok 2024-2025r. Planowane podpisanie umów z mieszkańcami IV kw. 2024r.

STY