Dobry boks pięściarzy LKS-u w Gliwicach

Dobry boks pięściarzy LKS-u w Gliwicach

Pierwszy Krok Bokserski organizowany przez Carbo Boks Gliwice przeszedł do historii. Dobry boks pokazali młodzi pięściarze LKS-u Myszków.

Kategoria młodzik do 48kg
Alan Dzielawski wygrywa jednogłośnie na punkty (3:0) z Baizbanem Dauletem (Żoliborska Szkoła Boksu).

Kategoria Junior do 71kg
Jakub Woliński wygrywa już w 1 rundzie z Dominikiem Krężołkiem (Bytomska Akademia Boksu). Przeciwnik dwukrotnie liczony i w konsekwencji poddany przez sędziego.

Kategoria Junior do 71kg
Filip Ceglarek kontra Andrzej Alforov (KS Górnik Sosnowiec), w swoim debiucie na punkty wygrywa Filip.

Kategoria kadet 80kg+
Artem Polyakov - Aleksander Zagrodnik (GUKS Carbo Gliwice) po wyrównanej walce przegrywa Artem decyzją sędziów.

Kategoria Junior do 71kg
Maksymilian Nowak - Paskal Piekarski (KS Unia Boxing Oświęcim), po ciężkim boju na pełnym dystansie Maks przegrywa na punkty, zdobywając kolejne cenne doświadczenie.
Artur Panchenko - Adam Bartkowski (BOOM Boxing Studio Kraków), walka nie odbyła się, rywal Artura nie dotarł.

Gratulacje dla zawodników LKS Myszków im. Henryka Średnickiego i podziękowania dla trenerów: Pawła Sujki i Rafała Maszczyka.

LUT