Świąteczny Jarmark i kolędowanie

Świąteczny Jarmark i kolędowanie

- Życzę wszystkim pogodnych, pełnych miłości świąt Bożego Narodzenia - mówił burmistrz Włodzimierz Żak, zapalając miejską choinkę tym samym rozpoczynając czas świętowania.

Podobnie jak w ubiegłym roku, Miejski Dom Kultury w niedzielę, 16 grudnia zorganizował świąteczny kiermasz, który cieszy się coraz większym powodzeniem, bowiem i wystawiane produkty są coraz ciekawsze i unikatowe.
Jednak prawdziwym hitem był Bożonarodzeniowy Koncert. Stało się już tradycją, że zamiast ogni w noc sylwestrową witamy nadchodzące święta i Nowy Rok koncertem w MDK.

Tegoroczny, przy wypełnionej po brzegi sali widowiskowej MDK był koncertem, który wzruszył chyba każdego.
- Dzisiejszy koncert jest jak stół wigilijny przy który zasiadły wszystkie pokolenia - mówiła zastępca burmistrza Iwona Franelak, składając zebranym życzenia świąteczne. Na scenie wystąpiły bowiem pokolenia. Najmłodsi cztero i pięcioletni wykonawcy tak w Jurajskich Igraszkach, jak i sześcioletni Igor z Treet Dance wywoływali burzę oklasków. Prawdziwym zaskoczeniem i świetnym „duetem” był występ Nowowsianek z Młodzieżową Orkiestrą Muzyki Rozrywkowej MDK. Koncert, w sposób tylko sobie uroczy prowadzili członkowie Projektu Teatralnego FT. Niedzielny Koncert pokazał nam nie tylko zdolną, myszkowską młodzież, ale i profesjonalnie, ze świątecznym rozmachem przygotowane, wspaniałe widowisko.

Świąteczny Jarmark i kolędowanie (Ilość zdjęć w galerii: 13)