Po dwóch latach

Burmistrz Żak swoją kadencję rozpoczął od tzw. „Raportu otwarcia”, zawierającego min. dane o mieście, jego kondycji finansowej, pozyskanych funduszach czy finansowej kondycji spółek gminnych. Po dwóch latach sprawowania urzędu, burmistrz W. Żak uznał, że społeczeństwu Miasta Myszkowa należą się informacje o działaniach społecznych i inwestycyjnych w minionym okresie.
W „Raporcie po 2 latach” znajdziecie Państwo szereg informacji na temat zrealizowanych inwestycji, pozyskanych funduszach, szansach i zagrożeniach dla miasta. Jest to lektura, w której zawarte zostały dane dotyczące miasta, z okresu ostatnich dwóch lat. „Raport po 2 latach” to przede wszystkim baza informacji na temat Miasta Myszkowa.

Raport po 2 latach