Dzień Dziecka - dzień radości!

Dzień Dziecka - dzień radości!

Taki właśnie powinien być ten 1 czerwca. Uśmiechnięty, pełen słońca, miłości najbliższych i pełen prezentów. W tym roku do wszystkich klas naszych szkół i grup w przedszkolach dotarły przepiękne kartki z życzeniami od Burmistrza Miasta Myszkowa Włodzimierza Żaka. O pomoc w przygotowaniu tego niezwykłego prezentu, poprosiliśmy plastyków z Klubu Plastyków Nieprofesjonalnych, których prace zostały zamieszczone na kartkach. Paniom: Bożenie Janosce, Krystynie Masłoń i Bożenie Sochaj za ten piękny, twórczy dar, serdecznie dziękujemy.

Mamy również niespodziankę dla wszystkich dzieci z terenu Myszkowa. 1 czerwca basen dla dzieciaków będzie bezpłatny!

Dorosłych zapraszamy na spektakl charytatywny „Zakochana Syrenka”, z którego dochód przekazany zostanie dzieciom ze Stowarzyszenia „Kreatywni”. Bilety są jeszcze do nabycia w sekretariacie Miejskiego Domu Kultury.

Wszystkim zaś, dużym i małym życzymy radosnego i uśmiechniętego Dnia Dziecka!

Dzień Dziecka - dzień radości! (Ilość zdjęć w galerii: 6)