Z KBKAK o Puchar Burmistrza Myszkowa

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W dniu 23.06.2013 r. na terenie miejskiej strzelnicy sportowej w Myszkowie odbyły się Rejonowe Zawody Strzeleckie o Puchar Burmistrza Miasta Myszkowa Włodzimierza Żaka – 100 m pozycja leżąca - KBKAK.
W klasyfikacji zespołowej Kół LOK wzięło udział 16 drużyn

I miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK "Nadwarcie I" zdobywając 425 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Siurda Edmund, Sularz Jacek, Siurda Andrzej, Kołodziejczyk Przemysław, Burzański Dominik

II miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK "S.G Damian I" zdobywając 423 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Gębski Sylwester, Kidawka Donat, Kurczyński Marcin, Kurczyński Adam, Kulak Jerzy

III miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  LOK "Sokpol" zdobywając 422 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Zamorowski Tomasz, Garncarek Grzegorz, Wietrzyński Jacek, Makuch Piotr, Pasternak Władysław

IV miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK "Jarter Żarki I" zdobywając 417 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Noszczyk Ireneusz, Myga Adam, Dyja Dariusz, Okuliński Marek, Widera Kazimierz

V miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK "Relaks" zdobywając 405 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Gawliczek Grzegorz, Miroszewski Kazimierz, Lorens Kazimierz, Homik Andrzej, Majewski Krzysztof

V miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK "Poraj" zdobywając 404 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Sawicki Grzegorz, Sawicki Artur, Synowiec Jarosław, Ligus Adrian, Knapik Juliusz

VII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK "Nadwarcie II" zdobywając 390 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Matyja Grzegorz, Kałuża Marek, Wieczorek Grzegorz, Nowakowski Michał, Szecówka Alfred

VIII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK "Siedlec Duży" zdobywając 379 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Orda Andrzej, Ścigała Krzysztof, Flak Sławomir, Ścigała Jerzy, Kozak Kamil

IX miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  LOK "Strzelec Wojsławice" zdobywając 374 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Opiłka Mariusz, Gross Adam, Świtała Andrzej, Kwa Piotr, Skalski Jerzy

X miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK "Marcus I" zdobywając 352 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Makuch Marcin, Napora Mirosław, Bartoszek Marek, Krzyczmonik Robert, Lichterowicz Tadeusz

XI miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK "Protector" zdobywając 325 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Nieszporski Sebastian, Miklas Rafał, Słabosz Jarosław, Biały Arkadiusz, Królewski Roman

XII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK "Mijaczów" zdobywając 311 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Olech Mieczysław, Czyrek Ryszard, Raźniewski Bogusław, Bulski Stanisław, Raźniewski Ireneusz
XIII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK "S.G Damian II" zdobywając 255 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Musialik Marcin, Wróbel Sławomir, Pustuł Jacek, Kaczorowski Roman, Paterek Tomasz

XIV miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK "Kaliber" zdobywając 250  pkt.
W skład drużyny wchodzili:  Czerwiński Andrzej, Radosz Piotr, Gemborys Wiesław, Kardczyk Adam, Wysocki Jarosław

XV miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK "Henpiek" zdobywając 244 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Jaksender Marcin, Jaksender Paweł, Pompa Mariusz, Wiewióra Marek, Wiewióra Paweł

XVI miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK "Marcus II" zdobywając 139 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Napora ??ukasz, Bartoszek Michał, Bartoszek Ewa

Serdeczne  podziękowania dla wszystkich uczestników Rejonowych Zawodów Strzeleckich o Puchar Burmistrza Miasta Myszkowa.
Nagrody wręczyli: Burmistrz Miasta Myszkowa Włodzimierz Żak, Prezes LOK Piotr Wysocki, Wiceprezes LOK Jacek Sularz oraz Członek Zarządu Sylwester Gębski.

Następne Rejonowe Zawody Strzeleckie o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Koziegłowy Jacka Ślęczki, które odbędą się 11.08.2013 r. o godz. 9.00.

Z KBKAK o Puchar Burmistrza Myszkowa (Ilość zdjęć w galerii: 2)