??aweczka dla przedsiębiorców

??aweczka dla przedsiębiorców

Skwer na Mijaczowie już niedługo zmieni całkiem swoje oblicze. Może stać się ciekawym, urokliwym miejscem. Wszystko to za sprawą nowej akcji, którą promuje burmistrz Włodzimierz Żak. „??awka ludzi biznesu - kluczem do sukcesu” to pomysł, który zrodził się przy renowacji skweru na Mijaczowie. Rozwój małych i średnie przedsiębiorstw to być może szansa dla naszego miasta. Dlatego też ich promowanie, to jeden z elementów wspierania rodzimego biznesu przez miasto.

Burmistrz Żak proponuje przedsiębiorstwom zupełnie inny sposób na promocje własnego wizerunku. „Skwer Przedsiębiorców”, bo taką nazwę ma nosić modernizowany teren. Wśród alejek i pięknych, kolorowych klombów stanie 13 nowych ławeczek. Siedem z nich zostanie przeznaczonych dla przedsiębiorców. Szczegóły w liście Burmistrza Miasta Myszkowa Włodzimierza Żaka do przedsiębiorców, który znajduje się poniżej.

Szanowni Państwo!
Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w akcji pt. „??awka ludzi biznesu, kluczem do sukcesu”. Dość nietypowa nazwa akcji zwraca uwagę na jakże ważne słowo SUKCES. W związku z moją pracą, gdy na co dzień staram się przyczynić do rozwoju naszego miasta pragnę, aby był on domeną nas wszystkich.
W związku z pracami związanymi z renowacją skweru zlokalizowanego w Myszkowie przy ulicach: Wolności, Piłsudskiego i Leśnej narodził się pomysł na zorganizowanie ww. akcji. Ów skwer również otrzyma nową renomowaną nazwę: „SKWERU PRZEDSI??BIORCÓW”.
Kluczem do sukcesu może być w naszym mieście rozwój małych i większych przedsiębiorstw oraz różnych branż. Proponuję więc współpracę w zakresie propagowania wizerunku prowadzonej przez Państwa działalności, co z pewnością może przyczynić się do sukcesu. Nasza akcja ma również inny cel, którym jest poprawa wyglądu naszego miasta. Akcja pt. „??awka ludzi biznesu – kluczem do sukcesu”, polega na tym, iż każda firma z terenu naszego miasta lub związana z naszym miastem, może sfinansować zakup ławki.
Na każdej z zakupionych ławek zostanie zamontowana tabliczka z nazwą i adresem firmy, która ww. ławkę zasponsorowała. Dzięki takiemu zabiegowi nasz „Skwer Przedsiębiorców” - mam nadzieję, będzie zachwycał swoją wizualizacją, a Państwa firma uzyska możliwość prezentacji swojego logo na najbliższe dwa lata. Należy dodać, że jest to inwestycja bez dodatkowych kosztów, jak to jest w przypadku reklamy. Jednakże największą korzyścią jest satysfakcja, że możemy zrobić coś dobrego dla naszego miasta. Myślę, że takie rozwiązanie może sprawić wiele dobrego.
Gmina rozpocznie urządzanie alejek od ustawienia sześciu nowych ławek. Dla przedsiębiorców zostanie wyznaczonych kolejnych siedem miejsc, w których pojawi się ławka być może sponsorowana przez Państwa (warto się pośpieszyć by „zarezerwować” miejsce dla swojej ławki). Jeżeli Gmina Myszków otrzyma więcej zgłoszeń niż zostało przewidzianych miejsc wówczas zostanie przeprowadzona licytacja mająca na celu wyłonienie ofert o korzystniejszej cenie.
Szacowany koszt ławki będzie wynosił ok. 2.000,00 zł (łącznie z tabliczką). Termin przyjmowania ww. zgłoszeń upływa dnia 14 sierpnia 2012 roku. Więcej informacji, jak i same zgłoszenia należy kierować do Urzędu Miasta w Myszkowie, ul. Kościuszki 26, p. 261 lub pod numerem telefonu 34/313-26-82 w. 162 do Pani Mileny Czerwik. Ww. informacje można również wysłać drogą elektroniczną na adres m.czerwik@miastomyszkow.pl. Po akceptacji zgłoszenia, o czym firma zostanie poinformowana, zostanie podpisana umowa sponsoringu, wskazana forma płatności oraz nastąpi uzgodnienie treści na tabliczce sponsorskiej, która zostanie zamontowana na ławce.
Zachęcam do włączenia się w akcję: „??awka ludzi biznesu, kluczem do sukcesu”. Pamiętajmy - to od nas zależy nasza przyszłość i przyszłość Myszkowa. Pomóżmy mu rosnąć w siłę SUKCESU, a wtedy i nam będzie się żyło lepiej.

Burmistrz Miasta Myszkowa
Włodzimierz Żak

??aweczka dla przedsiębiorców (Ilość zdjęć w galerii: 2)