Zawody strzeleckie o puchar Koła LOK "Mijaczów"

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W dniu 02.09.2012 r. na terenie miejskiej strzelnicy sportowej w Myszkowie odbyły się Rejonowe Zawody Strzeleckie Ligi Obrony Kraju o puchar Koła Ligi Obrony Kraju „ Mijaczów ” z pistoletu Kałasznikow ze 100 m z pozycji leżącej.

W klasyfikacji zespołowej wzięło udział 17 drużyn
I miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna „LOK Relaks” zdobywając 430 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Homik Andrzej, Miroszewski Kazimierz, Janas Krzysztof, Cygankiewicz Bogusław, Pawlikowski Mariusz.
II miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna „LOK Sokpol” zdobywając 427 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Zamorowski Tomasz, Garncarek Grzegorz, Wietrzyński Jacek, Pasternak Władysław, Matysek ??ukasz.
III miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna „LOK S.G Damian.” zdobywając 423 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Kulak Jerzy, Gębski Sylwester, Kurczyński Marcin, Paterek Tomasz, Kurczyński Adam.
IV miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna „LOK Nadwarcie II” zdobywając 421 pkt.(7x10)
W skład drużyny wchodzili: Siurda Andrzej, Siurda Edmund, Nowakowski Michał, Miklas Mateusz, Kołodziejczyk Przemysław.
V miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna „LOK  Siedlec Duży I ” zdobywając 421 pkt. (6x10)
W skład drużyny wchodzili: Orda Andrzej, Ścigała Krzysztof, Orda Piotr, Koazk Piotr, Ścigała Jerzy.
VI miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna „LOK OSP Nadwarcie I” zdobywając 416 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Sularz Jacek, Miklas Arkadiusz, Kałuża Marek, Flaszka Bogdan, Uss Mariusz
VII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna „LOK Strzelec Wojsławice” zdobywając 415 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Dusik Marcin, Gross Adam, Myrcik Piotr, Świtała Andrzej, Kawa Piotr.
VIII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna „LOK Jarter” zdobywając 412 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Męcik Zbigniew, Noszczyk Ireneusz, Dyja Dariusz, Okuliński Marek, Widera Kazimierz.
IX miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna „LOK Pińczyce” zdobywając  404  pkt.
W skład drużyny wchodzili: Duda Paweł, Grzesik Bartosz, Bąk Paweł, Naczyński Piotr, Będkowski Kamil.
X miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna: „LOK Protector” zdobywając  402  pkt.
W skład drużyny wchodzili: Kumor Michał, Musialik Tomaasz, Kieras Damian, Królewski Roman, Miklas Rafał.
XI miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna „LOK Protector Mijaczów” zdobywając 374  pkt.
W skład drużyny wchodzili: Olech Mieczysław, Czyrek Ryszard, Rażniewski Bogumił, Bulski Stanisław, Rażniewski Ireneusz.
XII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna „LOK Siedlec Duży II” zdobywając 360  pkt.
W skład drużyny wchodzili: Skrobarczyk ??ukasz, Flak Sławomir, Biały Marian, Ociepka Mateusz, Koazk Kamil.
XIII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna „LOK Henpiek” zdobywając 299  pkt.
W skład drużyny wchodzili: Jaskender Marcin, Jaskender Paweł, Pompa Mariusz, Wiewióra Marek, Wiewióra Paweł.
XIV miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna „LOK Eurolas” zdobywając 296  pkt.
W skład drużyny wchodzili: Kucharski Krzysztof, Wołoch Tomasz, Wiśniewski Sergiusz, Wiśniewski Andrzej, Grabowski Grzegorz.
XV miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna „LOK Lgota Górna” zdobywając 263  pkt.
W skład drużyny wchodzili: Szóstak Krzysztof, Kopeć Krzysztof, Leśniak Krzysztof, Miklas Grzegorz, Jeziorski Michał.
XVI miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna „LOK Winowno” zdobywając 179  pkt.
W skład drużyny wchodzili: Zimny Jacek, Orpych Szymon, Zimny Dawid, Flak Marcin, Pustuł Jacek.
XVII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna „LOK Bractwo Strzeleckie” zdobywając 151  pkt.
W skład drużyny wchodzili: Morawski Rafał, Waś Leszek, Kuc Krystian, Matolewicz Dariusz, Raczek Krzysztof.