Dla naszej Pani!

Jak co roku z okazji Dnia Edukacji Narodowej w piątkowy poranek Burmistrz Miasta Myszkowa Włodzimierz Żak spotkał się z najlepszymi nauczycielami naszych szkół.

- Jestem bardzo wzruszona, bowiem po raz pierwszy zdarzyło się, że burmistrz docenił nauczycieli, którzy odeszli na emeryturę. Oprócz aspektu czysto osobistego, to fakt ten ma duże znaczenie pedagogiczne. Jest sygnałem dla młodszych nauczycieli, że warto się angażować, a dobra prace zawsze zostanie doceniona. Jeszcze raz bardzo Panu dziękujemy - mówiła Grażyna Wróblewska-Ludwig.

- Poczyniłem pewne zmiany w regulaminie, bo jeżeli jest to nagroda Burmistrza to burmistrz musi mieć decydujące zdanie. Tym wyróżnieniem pragnę nagradzać osoby, które swoja praca i zaangażowaniem dowiodły, że zawód nauczyciela to misja. Życzę Wam wszystkiego co w życiu najlepsze - mówił burmistrz Włodzimierz Żak. W spotkaniu uczestniczyli również kierownik MZESiP Marzanna Wieczorek, Jolanta Kempa, rzecznik prasowy Małgorzata Kitala-Miroszewska. W miłej i luźnej atmosferze przebiegało owo piątkowe spotkanie. We wszystkich naszych szkołach odbywały się  dzisiaj akademie z okazji święta. W ZSP 5 z-ca burmistrza Iwona Franelak dziękowała nauczycielom za ich codzienny trud i serce jakie wkładają w wychowanie młodych ludzi. Burmistrz Żak, kwiatami złożonymi na ręce dyrektor ZSP 3 Bożeny Raczek, dziękował za pracę wszystkim nauczycielom w naszym mieście.

Nagrody z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Nagroda Śląskiego Kuratora Oświaty
1. Aleksandra Kosakowska - Zespół Szkół Publicznych Nr 5 - Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 5 im. H. Sienkiewicza

Medal Komisji Edukacji Narodowej