Strzelali o Puchar Prezesa LOK-ów

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W dniu 18.11.2012 r. na terenie miejskiej strzelnicy sportowej w Myszkowie odbyły się Rejonowe Zawody Strzeleckie o Puchar Prezesa Koła Ligi Obrony Kraju - LOK „Winowno” oraz LOK „Pińczyce” 25 m broń krótka pozycja stojąca.

W klasyfikacji zespołowej wzięło udział 20 drużyn.
I miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna „LOK Nadwarcie I” zdobywając 395 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Sularz Jacek, Miklas Arkadiusz, Gabryś Krzysztof, Uss Mariusz, Matyja Grzegorz.
II miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna „LOK Strzelec Wojsławice” zdobywając 386 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Skalski Jerzy, Gross Adam, Dusik Marcin, Świtała Andrzej, Kawa Piotr.
III miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna „LOK Relaks” zdobywając 378 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Homik Andrzej, Majewski Krzysztof, Lorens Kazimierz, Janas Krzysztof, Mieroszewski Kazimierz.
IV miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna „LOK Pińczyce” zdobywając 361 pkt.
W skład drużyny wchodzili:  Grzesik Bartłomiej, Męcik Benjamin, Bąk Paweł, Duda Paweł, Soczyński Piotr.
V miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna „LOK Jarter Żarki I” zdobywając 353 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Męcik Zbigniew, Myga Adam, Dyja Dariusz, Kuliński Marek, Widera Kazimierz.
VI miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna „LOK Siedlec Duży” zdobywając 335 pkt.
W skład drużyny wchodzili : Orda Andrzej, Ścigała Krzysztof, Kozak Piotr, Ociepa Mateusz, Flak Sławomir.
VII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna „LOK Strzelec Wojsławice” zdobywając 332 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Sawicki Grzegorz, Sawicki Piotr, Knapik Juliusz, Synowiec Jarosław, Ligus Adam.
VIII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna „LOK Heńpiek” zdobywając 329 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Jaskender Marcin, Jaskender Paweł, Pompa Mariusz, Wiewióra Marek, Wiewióra Paweł.
IX miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna „LOK Protector” zdobywając 328 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Biały Arkadiusz, Miklas Rafał, Królewski Roman, Musialik Tomasz, Szałowski Mariusz.
X miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna „LOK S.G Damian I” zdobywając 325 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Kulak Jerzy, Gębski Sylwester, Kidawka Donat, Kurczyński Marcin, Kurczyński Adam.
XI miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna „LOK Nadwarcie II” zdobywając 298 pkt.
W skład drużyny wchodzili : Kołodziejczyk Przemysław, Siurda Andrzej, Nowakowski Michał, Miklas Michał, Siurda Edmund.
XII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna „LOK Sokpol” zdobywając 294 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Pasternak Władysław, Wierzyński Jacek, Zamorowski Tomasz, Garncarek Grzegorz, Makuch Piotr.
XIII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna „LOK Marcus” zdobywając 292 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Bednarczyk Piotr, Napora Mirosław, Bartoszek Michał, Górski Zbigniew, Merta Jacek.
XIV miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna „LOK Winowno” zdobywając 290 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Cesarz Damian, Flak Marcin, Kańtoch Adam, Wilk Krzysztof, Orpych Szymon.
XV miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna „LOK Jarter Żarki II” zdobywając 289 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Golibroda Grzegorz, Wróbel Sławomir, Kaczorowska Marta, Kumor Jarosław, Noszczyk Ireneusz.
XVI miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna „LOK Eurolas” zdobywając 279 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Kucharski Krzysztof, Wołoch Tomasz, Wiśniewski Sergiusz, Wiśniewski Andrzej, Grabowski Grzegorz.
XVII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna „LOK Poraj II” zdobywając 226 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Synowiec Marcin, Kwokowski Paweł, Kaszczyszyn Piotr, Wierzyński Jacek, Frączek Grzegorz.
XVIII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna „LOK Mijaczów” zdobywając 225 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Bulski Stanisław, Bulski Marek, Czyrek Ryszard.
XIX miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna „LOK S.G Damian II” zdobywając 104 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Wróbel Sławomir, Kidawka Marta.
XX miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna „LOK Kacper” zdobywając 73 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Brymora Tomasz, Brymora Maciek.

Nagrody wręczali Prezes Zarządu Rejonowego LOK Myszków Piotr Wysocki oraz Główny Sędzia zawodów Jacek Sularz.

01.12.2012 r. (sobota) odbędzie się Walne Zebranie Sprawozdawcze o godzinie 16:00 w Centrum „Kukubara” przy ul. 1 Maja 126 w Myszkowie.