Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Myszków Rozwija możliwości

miastomyszkow.pl

Mapa

strony

Aktualności

"Telewizyjne miasteczko cyfrowe" - weekend z Telewizją Katowice

Filtrowanie aktualności

data od

data do

"Telewizyjne miasteczko cyfrowe" - weekend z Telewizją Katowice

Dzięki wspólnej imprezie Urzędu Wojewódzkiego, Telewizji Katowice i Urzędu Miasta Myszkowa, nasze miasto było gościem w TVP Info i TVP Katowice. W sobotę 20 kwietnia, na terenie i dzięki Stowarzyszeniu Podlas stanęło „Telewizyjne miasteczko cyfrowe”.
 
Mimo, że impreza rozpoczynała się od g. 15.00, to już od samego rana trwały próby i budowano miasteczko rowerowe. Komenda Powiatowa Policji, Stowarzyszenie Podlas i Klub PTTK M-2 organizowali bowiem egzaminy na kartę rowerową. „Miasteczko cyfrowe. Weekend z Telewizją Katowice” to akcja informacyjna i promująca przejście telewizji analogowej na cyfrową.

W to sobotnie popołudnie, można było zapoznać się z najnowszymi metodami unowocześniania telewizorów, kupić dekoder, uzyskać informację na temat jego podłączenia. Największą sensacją był mówiący i śpiewający robot, prezentowany przez firmę Dipol z Krakowa, lecz największą sympatię zyskała Nela, czarna, łagodna suczka, prezentująca się jako cyfrowa reklama tej samej firmy. Natomiast, niekłamany zachwyt publiczności, wicewojewody Piotra Spyry oraz „gospodarzy telewizyjnych” Przemka Adamskiego i Joanny Pietrzyby-Waszczak wzbudziły występy naszych rodzimych solistów i zespołów. Koncert przygotowany przez Tomka Wójcika i Sebastiana Rucińskiego był po prostu rewelacyjny. Dla amatorów sportu, MOSiR przygotował zawody strzeleckie z wiatrówki. Mimo braku słońca, można było również dopingować dziewczęta w turnieju piłki plażowej. Młodzi ochotnicy z OSP przygotowali pokaz ratownictwa medycznego oraz atrakcję dla najmłodszych - zwiedzanie wozu bojowego. Było też coś i dla najmłodszych, a mianowicie malowanie buzi, dzięki  opiekunkom ze świetlicy środowiskowej.  Barwne postaci z bajek były ozdobą „miasteczka cyfrowego”. To także dzięki Stowarzyszeniu Podlas, Miejskiemu Domowi Kultury i MOSiR-owi, sobotnią imprezę wszyscy uznają za bardzo udaną.
 
- Bardzo dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowania i przeprowadzenie dzisiejszej imprezy. Pokazaliśmy, że Myszków jest miastem, które ma nie tylko bogatą ofertę, ale przede wszystkim bardzo zaangażowanych i wspaniałych ludzi - mówił Burmistrz Myszkowa Włodzimierz Żak.
Urząd Miasta Myszkowa dziękuje sponsorom:
Międzypowiatowemu Bankowi Spółdzielczemu w Myszkowie
Panu Andrzejowi Kaźmierczakowi z Denar Travel
Zakładowi Wodociągów i Kanalizacji w Myszkowie 
Pizzeri Capri
 
Burmistrz Miasta Myszkowa Włodzimierz Żak dziękuje:    
Anicie i Romanowi Garncarzom oraz Stowarzyszeniu Podlas
Drużynie Młodzieżowej OSP w Myszkowie
Dyrekcji i pracownikom Miejskiego Domu Kultury
Dyrekcji i pracownikom MOSiR-u
Opiekunom Świetlicy Środowiskowej w Myszkowie 
 

23

WRZ

2014

2132

razy

czytano

3272/3390

miastomyszkow.pl

Zdjęcie: Miasto Myszków z lotu ptaka.
Logo serwisu.
Zdjęcie: Galeria filmów.

Galeria zdjęć

Zdjęcie: Urząd Miasta Myszków
Zdjęcie: Galeria zdjęć.

Galeria filmów

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Newsletter

Ukryj moduł.