Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Myszków Rozwija możliwości

miastomyszkow.pl

Mapa

strony

Aktualności

Komunikat z I rundy zawodów szkolnej ligi pływackiej dla szkół gimnazjalnych

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Komunikat z I rundy zawodów szkolnej ligi pływackiej dla szkół gimnazjalnych

KOMUNIKAT ZAWODÓW SZKOLNEJ LIGI P??YWACKIEJ DLA SZKÓ?? GIMNAZJALNYCH

EDYCJA JESIENNA 2015

STYL DOWOLNY 50 M KOBIET KLASA I – rocznik 2002

Lp.

Nazwisko i imię

Szkoła

I runda

15.09.2015 r.

czas/miejsce

II runda

06.10.2015 r.

czas/miejsce

III runda

03.11.2015 r.

czas/miejsce

IV runda

08.12.2015 r.

czas/miejsce

PKT

końcowe

 

Kurdybelska Blanka

GIM 3

35,91 / I

       
 

Błaszczyk Aleksandra

GIM 2

35,95 / II

       
 

Białczak Karolina

GIM 4

38,78 / III

       
 

Żyła Paulina

GIM

39,40 / IV

       
 

Pas Agata

GIM 3

40,35 / V

       
 

Błeszyński Karolina

GIM 2

41,63 / VI

       
 

Świerdza Julia

GIM 3

42,69 / VII

       
 

Kozak Oliwia

GIM 1

44,65 / VIII

       
 

Jakóbczyk Karolina

GIM 3

45,37 / IX

       

STYL DOWOLNY 50 M M??ŻCZYZN KLASA I – rocznik 2002

Lp.

Nazwisko i imię

Szkoła

I runda

15.09.2015 r.

czas/miejsce

II runda

06.10.2015 r.

czas/miejsce

III runda

03.11.2015 r.

czas/miejsce

IV runda

08.12.2015 r.

czas/miejsce

PKT

końcowe

 

Brodzik Bartosz

GIM 5

32,68 / I

       
 

Beza Dominik

GIM 3

36,25 / II

       
 

Stefański Oliwier

GIM 5

39,32 / III

       
 

Smaczny Grzegorz

GIM 3

47,28 / IV

       
 

Bogacz Hubert

GIM 2

1,02,00 / V

       

STYL DOWOLNY 50 M M??ŻCZYZN KLASA II – rocznik 2001

Lp.

Nazwisko i imię

Szkoła

I runda

15.09.2015 r.

czas/miejsce

II runda

06.10.2015 r.

czas/miejsce

III runda

03.11.2015 r.

czas/miejsce

IV runda

08.12.2015 r.

czas/miejsce

PKT

końcowe

 

Woś Kamil

GIM Żarki

33,18 / I

       
 

Skabek Konrad

GIM 1

34,78 / II

       
 

Makuch Kacper

GIM 3

36,43 / III

       
 

Goc Marcel

GIM 1

36,54 / IV

       
 

Machelski Hubert

GIM 1

37,25 / V

       
 

Siurda Filip

GIM 3

37,94 / VI

       
 

Chwalba Daniel

GIM 1

37,94 / VI

       
 

Bojda Emil

GIM 1

39,56 / VIII

       
 

Kasprzyk Daniel

GIM 1

44,03 / IX

       
 

Cupiał Jakub

GIM 1

46,40 / X

       
 

Dyrda Oskar

GIM 1

50,22 / XI

       

STYL DOWOLNY 50 M KOBIET KLASA III – rocznik 2000

Lp.

Nazwisko i imię

Szkoła

I runda

15.09.2015 r.

czas/miejsce

II runda

06.10.2015 r.

czas/miejsce

III runda

03.11.2015 r.

czas/miejsce

IV runda

08.12.2015 r.

czas/miejsce

PKT

końcowe

STYL DOWOLNY 50 M M??ŻCZYZN KLASA III – rocznik 2000

Lp.

Nazwisko i imię

Szkoła

I runda

15.09.2015 r.

czas/miejsce

II runda

06.10.2015 r.

czas/miejsce

III runda

03.11.2015 r.

czas/miejsce

IV runda

08.12.2015 r.

czas/miejsce

PKT

końcowe

 

Pluta Krystian

GIM 1

32,41 / I

       
 

Bulski Kajetan

GIM 5

42,31 / II

       
 

Olszewski Maciej

GIM 5

45,68 / III

       
 

Kołodziejczyk Jakub

GIM 5

47,72 / IV

       
 

Kusaj Kamil

GIM 3

51,60 / V

       

STYL KLASYCZNY 50 M KOBIET KLASA I – rocznik 2002

Lp.

Nazwisko i imię

Szkoła

I runda

15.09.2015 r.

czas/miejsce

II runda

06.10.2015 r.

czas/miejsce

III runda

03.11.2015 r.

czas/miejsce

IV runda

08.12.2015 r.

czas/miejsce

PKT

końcowe

 

Kurdybelska Blanka

GIM 3

46,25 / I

       
 

Jakóbczyk Karolina

GIM 3

55,41 / II

       
 

Turoń Sara

GIM 1

59,06 / III

       

STYL KLASYCZNY 50 M M??ŻCZYZN KLASA I – rocznik 2002

Lp.

Nazwisko i imię

Szkoła

I runda

15.09.2015 r.

czas/miejsce

II runda

06.10.2015 r.

czas/miejsce

III runda

03.11.2015 r.

czas/miejsce

IV runda

08.12.2015 r.

czas/miejsce

PKT

końcowe

 

Brodzik Bartosz

GIM 5

43,06 / I

       
 

Dorobisz Dawid

GIM 5

57,62 / II

       
 

Jurczyk Mateusz

GIM 5

1,09,34 / III

       
 

Bogacz Hubert

GIM 2

1,15,71 / IV

       
 

Woźniak Igor

 

Dysk.

       

STYL KLASYCZNY 50 M KOBIET KLASA II – rocznik 2001

Lp.

Nazwisko i imię

Szkoła

I runda

15.09.2015 r.

czas/miejsce

II runda

06.10.2015 r.

czas/miejsce

III runda

03.11.2015 r.

czas/miejsce

IV runda

08.12.2015 r.

czas/miejsce

PKT

końcowe

 

Żyła Paulina

GIM

44,78 / I

       
 

Zimny Wiktoria

GIM 3

47,15 / II

       
 

Kozak Oliwia

GIM 1

50,90 / III

       
 

Morel Natalia

GIM 3

1,22,00 / IV

       







STYL KLASYCZNY 50 M M??ŻCZYZN KLASA II – rocznik 2001

Lp.

Nazwisko i imię

Szkoła

I runda

15.09.2015 r.

czas/miejsce

II runda

06.10.2015 r.

czas/miejsce

III runda

03.11.2015 r.

czas/miejsce

IV runda

08.12.2015 r.

czas/miejsce

PKT

końcowe

 

Woś Kamil

GIM Żarki

44,65 / I

       
 

Bojda Emil

GIM 1

47,53 / II

       
 

Machelski Hubert

GIM 1

51,84 / III

       
 

Bożyn Hubert

GIM 1

Dysk.

       

STYL KLASYCZNY 50 M KOBIET KLASA III – rocznik 2000

Lp.

Nazwisko i imię

Szkoła

I runda

15.09.2015 r.

czas/miejsce

II runda

06.10.2015 r.

czas/miejsce

III runda

03.11.2015 r.

czas/miejsce

IV runda

08.12.2015 r.

czas/miejsce

PKT

końcowe

 

Kowalik Karolina

GIM 3

53,97 / I

       

STYL KLASYCZNY 50 M M??ŻCZYZN KLASA III – rocznik 2000

Lp.

Nazwisko i imię

Szkoła

I runda

15.09.2015 r.

czas/miejsce

II runda

06.10.2015 r.

czas/miejsce

III runda

03.11.2015 r.

czas/miejsce

IV runda

08.12.2015 r.

czas/miejsce

PKT

końcowe

 

Bręczewski Jakub

GIM 3

42,07 / I

       
 

Olszewski Maciej

GIM 5

47,13 / II

       
 

Kowalczyk Jakub

GIM 1

48,00 / III

       
 

Sychowicz Igor

GIM 5

50,28 / IV

       
 

Kusaj Kamil

GIM 3

Dysk.

       

STYL GRZBIETOWY 50 M KOBIET KLASA I – rocznik 2002

Lp.

Nazwisko i imię

Szkoła

I runda

15.09.2015 r.

czas/miejsce

II runda

06.10.2015 r.

czas/miejsce

III runda

03.11.2015 r.

czas/miejsce

IV runda

08.12.2015 r.

czas/miejsce

PKT

końcowe

 

Wójcik Gabriela

GIM 3

44,51 / I

       
 

Białczak Karolina

GIM 4

44,66 / II

       
 

Pas Agata

GIM 3

46,66 / III

       
 

Błeszyńska Karolina

GIM 2

48,69 /IV

       
 

Świerdza Julia

GIM 3

53,64 / V

       

STYL GRZBIETOWY 50 M M??ŻCZYZN KLASA I – rocznik 2002

Lp.

Nazwisko i imię

Szkoła

I runda

15.09.2015 r.

czas/miejsce

II runda

06.10.2015 r.

czas/miejsce

III runda

03.11.2015 r.

czas/miejsce

IV runda

08.12.2015 r.

czas/miejsce

PKT

końcowe

 

Beza Dominik

GIM 3

41,88 / I

       
 

Stefański Oliwier

GIM 5

43,06 / II

       
 

Smaczny Grzegorz

GIM 3

53,19 / III

       







STYL GRZBIETOWY 50 M KOBIET KLASA II – rocznik 2001

Lp.

Nazwisko i imię

Szkoła

I runda

15.09.2015 r.

czas/miejsce

II runda

06.10.2015 r.

czas/miejsce

III runda

03.11.2015 r.

czas/miejsce

IV runda

08.12.2015 r.

czas/miejsce

PKT

końcowe

 

Błaszczyk Aleksandra

GIM 2

42,31 / I

       
 

Zimny Wiktoria

GIM 3

45,62 / II

       
 

Morel Natalia

GIM 3

58,78 / III

       
 

Tyrek Patrycja

GIM 1

1,09,78 / IV

       

STYL GRZBIETOWY 50 M M??ŻCZYZN KLASA II – rocznik 2001

Lp.

Nazwisko i imię

Szkoła

I runda

15.09.2015 r.

czas/miejsce

II runda

06.10.2015 r.

czas/miejsce

III runda

03.11.2015 r.

czas/miejsce

IV runda

08.12.2015 r.

czas/miejsce

PKT

końcowe

 

Skabek Konrad

GIM 1

41,59 / I

       
 

Chwalba Daniel

GIM 1

47,35 / II

       
 

Siurda Filip

GIM 3

47,53 / III

       
 

Goc Marcel

GIM 1

49,37 / IV

       
 

Dyrda Oskar

GIM 1

50,00 / V

       
 

Kasprzyk Daniel

GIM 1

54,84 / VI

       
 

Makuch Kacper

GIM 3

56,28 / VII

       
 

Bożyn Hubert

GIM 1

1,10,03 / VIII

       
 

Cupiał Jakub

GIM 1

Dysk.

       

STYL GRZBIETOWY 50 M KOBIET KLASA III – rocznik 2000

Lp.

Nazwisko i imię

Szkoła

I runda

15.09.2015 r.

czas/miejsce

II runda

06.10.2015 r.

czas/miejsce

III runda

03.11.2015 r.

czas/miejsce

IV runda

08.12.2015 r.

czas/miejsce

PKT

końcowe

 

Myrta Paulina

GIM 5

45,96 / I

       
 

Kowalik Karolina

GIM 3

58,03 / II

       

STYL GRZBIETOWY 50 M M??ŻCZYZN KLASA III – rocznik 2000

Lp.

Nazwisko i imię

Szkoła

I runda

15.09.2015 r.

czas/miejsce

II runda

06.10.2015 r.

czas/miejsce

III runda

03.11.2015 r.

czas/miejsce

IV runda

08.12.2015 r.

czas/miejsce

PKT

końcowe

 

Pluta Krystian

GIM 1

42,25 / I

       
 

Kowalczyk Jakub

GIM 1

52,78 / II

       



KLASYFIKACJA SZKÓ??

Lp.

Nazwa Szkoły

I runda

15.09.2015 r.

czas/miejsce

II runda

06.10.2015 r.

czas/miejsce

III runda

03.11.2015 r.

czas/miejsce

IV runda

08.12.2015 r.

czas/miejsce

PKT

końcowe

 

Gimnazjum nr 1

127

       
 

Gimnazjum nr 2

31

       
 

Gimnazjum nr 3

149

       
 

Gimnazjum nr 4

7

       
 

Gimnazjum nr 5

112

       
 

Gimnazjum Żarki

20

       

23

WRZ

2015

2868

razy

czytano

1057/2709

miastomyszkow.pl

Zdjęcie: Miasto Myszków z lotu ptaka.
Logo serwisu.
Zdjęcie: Galeria filmów.

Galeria zdjęć

Zdjęcie: Urząd Miasta Myszków
Zdjęcie: Galeria zdjęć.

Galeria filmów

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Newsletter

Ukryj moduł.