Nagrodzeni w konkursie „Ekologiczny Myszków”

Nagrodzeni w konkursie „Ekologiczny Myszków”

3 lutego 2016 roku w Urzędzie Miasta w Myszkowie odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla zwycięzców konkursu „Ekologiczny Myszków”. Konkurs cieszył się wielkim zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży a został zorganizowany w ramach Pilotażowego Programu Edukacyjno – Ekologicznego dla Społeczności Miasta Myszkowa pn. „Ekologiczny Myszków”.

Nagrody zostały ufundowane oraz wręczone przez Burmistrza Miasta Myszkowa Włodzimierza Żaka. Najmłodszy laureat konkursu miał 4 lata. Laureaci usłyszeli dużo ciepłych słów zachęcających do rozwoju osobistego od burmistrza.
- Życzymy dalszego rozwoju! To do Was najmłodsi zależy rozwój i przyszłość naszego miasta. Jesteśmy z Was dumni!

Oto zwycięzcy:
PRZEDSZKOLA:

Temat pracy:„Ekologiczny obywatel.” Wykonaj pracę plastyczną dowolną techniką na kartce z bloku technicznego formatu A4, przedstawiającą Ekologicznego Obywatela.

W kategorii przedszkola zwyciężyli:

PRZEDSZKOLA

Patrycja Gajewska

Zofia Harasimowicz

Aleksander Aksjonovs

Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowejnr 7

SZKO??Y PODSTAWOWE KLASY I-III:

Temat pracy: „Ekologiczny obywatel.Wykonaj pracę plastyczną dowolną techniką na kartce z bloku technicznego format A3 w postaci plakatu przedstawiającego Ekologicznego Obywatela. Zachęcamy do wymyślenia hasła propagującego daną tematykę.

W kategorii szkoły podstawowe klasy I-III zwyciężyli:

SZKO??Y PODSTAWOWE
KLASY I-III

Judyta Makuch

Zespół Szkół Publicznych nr 1

Mateusz Zimny

Zespół Szkół Publicznych nr 2

Maksymilian Kowalczyk

Zespół Szkół Publicznych nr 1

WYRÓŻNIENIE

Daria Starzyńska

SZKO??Y PODSTAWOWE KLASY IV-VI

Temat pracy: „Ekologiczny Myszków”Wyobraź sobie, że jesteś ekologicznym poszukiwaczem niezwykłych miejsc pragnącym utrwalić dostrzeżony widok w przestrzeni, jednocześnie wprowadzając swoje zmiany i ulepszenia jako bardzo utalentowany architekt. Wykonaj makietę na formacie A3. Makieta ma przedstawiać charakterystyczne miejsce z terenu naszego miasta we własnej wizualizacji. Będzie oceniana wyobraźnia i pomysłowość danej pracy.

W kategorii szkoły podstawowe klasy IV-VI zwyciężyli:

SZKO??Y PODSTAWOWE
KLASA IV-VI

Krystian Rychta

Natalia Maroń

Szymon Ziajski

GIMNAZJA:

Temat pracy: „Nowoczesny – Ekologiczny Myszków”.

Do wyboru:

1. Zaproponuj rozwiązanie, które podniesie świadomość ekologiczną mieszkańców Myszkowa. Praca ma zostać wykonana w formie opisu (można załączyć projekt, prezentację lub zdjęcia). Będzie oceniana wyobraźnia i pomysłowość danej pracy.
  2. Zaproponuj rozwiązanie, które zmobilizuje mieszkańców Myszkowa aby wyrzucali gumy do żucia i niedopałki do koszy na odpady, a nie na ulicę. Praca ma zostać wykonana w formie opisu (można załączyć projekt, prezentację lub zdjęcia). Będzie oceniana wyobraźnia i pomysłowość danej pracy.

W kategorii gimnazja zwyciężyli:

GIMNAZJA

Małgorzata Ludwig