Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Myszków Rozwija możliwości

miastomyszkow.pl

Mapa

strony

Aktualności

Prace w toku na Kochanowskiego i 1 Maja

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Prace w toku na Kochanowskiego i 1 Maja

Pogoda sprzyja pracom przy budowie drogi w ulicy Kochanowskiego oraz przebudowie ulicy 1 Maja. 

Obecny etap prac na ulicy Kochanowskiego przedstawia się następująco: na odcinku ulic Topolowa-Polna trwa budowa kanalizacji deszczowej, sanitarnej, wodociągu, natomiast odcinek Słowackiego-Topolowa to budowa krawężników, obrzeży oraz chodników z kostki brukowej. Na tym odcinku w ciągu maksymalnie 2 tygodni powstanie warstwa wiążąca.

Przypominamy, że przedmiotem zamówienia są roboty budowlane, których ogólny zakres prac przewiduje m.in.: budowę kanalizacji sanitarnej, deszczowej, wodociągu, przebudowę gazociągu, linii energetycznych, linii telekomunikacyjnych oraz budowę nawierzchni bitumicznej jezdni i chodników z kostki betonowej na odcinku długości 872,0 m.
Budowę drogi w ulicy Kochanowskiego w Myszkowie wraz z kanalizacją deszczową i kanalizacją sanitarną oraz wodociągiem wykonuje Przedsiębiorstwo Robót Drogowo – Mostowych „MYSZKÓW” Sp. z o.o., które złożyło najkorzystniejszą ofertę. Koszt wykonania inwestycji to 2.402.474,33 złotych wg oferty.

Przebudowa drogi w ulicy 1 Maja znajduje się obecnie na etapie wykonywania kanału z rur betonowych. Całkowity zakres prac budowlanych, które wykonuje Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowo Produkcyjne AKWA Spółka Jawna z Żarek, obejmuje m. in.: roboty ziemne, budowę kanalizacji deszczowej w jezdni drogi, rurociągów do odprowadzania wody burzowej, nawierzchni jezdnej z masy mineralno - asfaltowej, chodników oraz zjazdów z kostki betonowej. Rozpoczęcie inwestycji nastąpiło 07.10.2008 r., planowane zakończenie: 10.12. 2008 r. Koszt inwestycji - 1.456.546,39 złotych.

23

WRZ

2014

2053

razy

czytano

1599/2705

miastomyszkow.pl

Zdjęcie: Miasto Myszków z lotu ptaka.
Logo serwisu.
Zdjęcie: Galeria filmów.

Galeria zdjęć

Zdjęcie: Urząd Miasta Myszków
Zdjęcie: Galeria zdjęć.

Galeria filmów

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Newsletter

Ukryj moduł.