I Myszkowski Jarmark Bożonarodzeniowy

I Myszkowski Jarmark Bożonarodzeniowy

Zapraszamy na I Myszkowski Jarmark Bożonarodzeniowy pod patronatem Burmistrza Janusza Romaniuka, który odbędzie się w najbliższy piątek w godzinach 14.30 – 17.00 przed Urzędem Miasta w Myszkowie. Będzie można między innymi po bardzo okazyjnych cenach zakupić ozdoby świąteczne wykonane przez uczniów myszkowskich szkół, przedszkoli oraz innych podmiotów działających na terenie miasta. Cel szczytny, gdyż dochód przeznaczony zostanie na działalność kółek zainteresowań w tychże placówkach oraz cele charytatywne. Na miejscu wykonywane będą kolędy na żywo oraz, mamy nadzieję – w świątecznej atmosferze spotkają się ze sobą mieszkańcy miasta.

W tym roku chcemy zaznaczyć obecność Jarmarku w kalendarzu imprez miejskich. Marzymy, by w 2008 roku były to targi Bożonarodzeniowe w pełnym tego słowa znaczeniu, gdzie prezentować się będą firmy zajmujące się tematyką świąteczną, instytucje, stowarzyszenia, artyści oraz mieszkańcy miasta. Do tego dążyć będą organizatorzy: Urząd Miasta w Myszkowie oraz Miejski Dom Kultury.