Bezpiecznie i eko w Myszkowie

Bezpiecznie i eko w Myszkowie

W minioną niedzielę 4 czerwca odbył się Piknik Rodzinny "Bezpieczny Eko-Myszków". To już szósta edycja imprezy, którą zapoczątkował komendant Straży Miejskiej Sławomir Pabiasz wraz z dyrektorem MOPS-u Agnieszką Ludwig i kierownikiem Wydziału Ochrony Środowiska Wiolettą Dworaczyk.

Przy współpracy z Miejskim Domem Kultury, Komendą Powiatową Policji, Miejską Biblioteka Publiczną i Referatem Promocji, Kultury i Sportu UM organizowana jest impreza, która cieszy się z roku na rok coraz większym zainteresowaniem. Podobnie jak w latach poprzednich ważnym partnerem imprezy jest Biuro Obsługi Szkód i Świadczeń PZU S.A.

Rozpoczęliśmy imprezę od ważnego punktu jakim jest zdobywanie karty rowerowej.  Taki obowiązek mają czwartoklasiści, którzy przy mocnym dopingu rodziców i pod fachowym okiem naszych policjantów,  dzielnie pokonywali trasę w miasteczku ruchu drogowego. Wśród tegorocznych atrakcji powodzeniem cieszył się zwariowany tor rowerowy czy Eco-Manewry. Największa kolejka była jednak do znakowania rowerów, a serca widzów skradli mali strażacy z OSP Smudzówka.  I chociaż deszcz przedwcześnie zakończył imprezę to wrażeń zapewne wystarczy na rok.

Piknik Rodzinny "Bezpieczny Eko-Myszków" - 04.06.2017 r. (Ilość zdjęć w galerii: 23)

CZE