Duathlon po raz drugi

Duathlon po raz drugi

4 czerwca 2017 r. po raz drugi odbył się DUATHLON organizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Myszkowie. Specyfika Duathlonu wyglądała następująco: bieg/nordic walking - 3 KM (pętla Trasy "Bieg po Zdrowie"), rower - 10 KM (pętla "Biegu V Stawów"), bieg/nordic walking - 3 KM (pętla Trasy "Bieg po Zdrowie").

Powyższa impreza była skierowana do wszystkich uczestników chcących prowadzić zdrowy tryb życia, dlatego też klasyfikacja generalna nie była prowadzona. Wszyscy startujący zawodnicy wzięli udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. W organizację włączyli się również sponsorzy.

Podsumowaniem całej imprezy biegowej było rozlosowanie nagród: plecaka oraz polaru, dodatkowo talonów na siłownię, basen oraz zajęcia aqua aerobicu w MOSiR Myszków.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom i zapraszamy do udziału w kolejnych wydarzeniach sportowych organizowanych przez MOSiR Myszków na Dotyku Jury i PZU Trasie Zdrowia.

CZE