"Kalosze szczęścia" i blisko 35 tyś. dla dzieci

"Kalosze szczęścia" i blisko 35 tyś. dla dzieci

Blisko 35 tysięcy złotych - tyle pieniędzy uzyskaliśmy z charytatywnego przestawienia „Kalosze szczęścia”, które swoją premierę miało w piątek 9 czerwca na deskach Miejskiego Domu Kultury w Myszkowie.

To już po raz siódmy zagraliśmy na rzecz dzieci z niepełnosprawnością. W tym roku pieniądze zostaną przeznaczone na turnus i warsztaty rehabilitacyjne dzieci z sekcji  „W stronę Marzeń” Fundacji „poMocna”.  Na tak wysoką kwotę mieli wpływ aktorzy, widzowie i sponsorzy, którzy w tym roku bardzo aktywnie wsparli nasze przedsięwzięcie, a których burmistrz Włodzimierz Żak, za ich wielkie serce, uhonorował statuetkami. Oprócz skeczów, gagów i śmiechu nie zabrakło również chwil wzruszenie, kiedy na scenę wyszły dzieci z fundacji. Zarówno aktorzy jak i widzowie po raz kolejny zdali sobie sprawę, jak ważnej rzeczy dokonują. Uśmiech dziecka, poczucie, że dało się mała cząstkę siebie jest najlepszą rekomendacją do dalszych działań. Reżyserem naszych przedstawień od lat jest Tomasz Szulakowski.

Organizatorzy dziękują sponsorom:
Tadeusz Tukiendorf – Schumacher Packaging Sp. z o.o.
Silvia i Romana Sobczykowie – SOKPOL Sp. z o.o.
Małgorzata i Krzysztof Czyżowie – KRISBUT Sp. z o.o. Sp. k.
Dawid Świtoń - Hydromirex So. z o.o. Sp. k.
Iwona i Waldemar Kitalowie – Drukarnia SERIX- BIS
Mirosław Wójcikowski – Jurajska Sp. z o.o.
Anna Paterek  - Atelier fotograficzne
Małgorzata ??apeta – Salon Fryzjerski IMAGE
Robert Tuora – Pizzeria Capri
Paweł Opałka – Restauracja La Stazione