Pierwsze przetargi na 2009 rok

Pierwsze przetargi na 2009 rok

12 grudnia 2008 r. Urząd Miasta ogłosił przetarg na „Oczyszczanie chodników i parkingów w okresie letnim i zimowym na terenie gminy Myszków w roku 2009”.

W przetargu zostały złożone w dniu 22.12.2008r. trzy oferty przez następujące firmy:
  • ­Firma Handlowo-Usługowa „INSTALDAR” Dzielawski Dariusz z Myszkowa,
  • PUK SANIKO Sp. z o.o. z Myszkowa,
  • ALBA Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. z Dąbrowy Górniczej.
Ostatni z ww. wykonawców został wykluczony z powodu nie spełnienia warunków postawionych przez zamawiającego w specyfikacji istotnych warunków zamówienia.

Spośród dwóch pozostałych ofert została wybrana oferta SANIKO, która posiadała najniższą cenę.

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi oczyszczania chodników i parkingów w okresie letnim i zimowym na terenie Gminy Myszków w roku 2009 zgodnie z wykazem chodników i parkingów na terenie gminy Myszków przewidzianych do letniego i zimowego Ogólny zakres prac przewiduje wykonanie:

• zamiatania lub odśnieżania chodników i parkingów,
  • usuwania śliskości zimowej z chodników i parkingów.
Zakończenie zamówienia: 31.12.2009.

Numer Oferty Nazwa i adres wykonawcy
rodzaj usług
Zaoferowana cena jednostkowa Ilość    punktów Ilość punktów ogółem
1. SITA Częstochowa
Spółka z o.o.

42-207 Częstochowa
ul. Dębowa nr 26/28
odśnieżanie jezdni dróg pługami lemieszowymi 44,68 zł/km 30,29
odśnieżanie jezdni dróg maszynami budowlanymi
558,49 zł/km 19,73
usuwanie śliskości zimowej z jezdni dróg
zł/km 37,45
załadunek i wywóz śniegu 405,48
zł/kurs
2. Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych
"SANiKO" Spółka z o.o.
42-300 Myszków,
ul. Prusa nr 70

odśnieżanie jezdni dróg pługami lemieszowymi 38,67 zł/km 35
odśnieżanie jezdni dróg maszynami budowlanymi 550,84 zł/km 20
usuwanie śliskości zimowej z jezdni dróg 105,05 zł/km 40
załadunek i wywóz śniegu 361,87 zł/kurs 5

Przetarg na zimowe utrzymanie dróg gminnych w 2009 r.

W dniu 4 grudnia 2008 Urząd Miasta ogłosił przetarg na Zimowe utrzymanie dróg gminnych w Myszkowie w 2009 r. Otwarcie ort nastąpiło w dniu 17.12.2008 r.

W terminie składania ofert dwie firmy złożyły oferty, proponując ceny jednostkowe podane niżej:

Wybrana została oferta nr 2 Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych SANiKO Sp. z o. o. w Myszkowie jako najkorzystniejsza, ponieważ uzyskała największą ilość punktów wyliczonych na podstawie kryteriów określonych w SIWZ.
Obydwie oferty nie podlegają odrzuceniu, a wykonawcy spełniają wszystkie warunki udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia.
Podpisanie umowy nastąpi w dniu 31.12.2008 r. o ile nie zostanie złożony protest przez firmę, która nie wygrała przetargu.

Ogólny zakres prac przewiduje wykonanie:

• odśnieżanie jezdni dróg,
  • usuwanie śliskości zimowej z jezdni dróg,
  • wywóz śniegu ze wskazanych miejsc.

Zakończenie usługi: 31.12.2009

Przetarg na opróżnianie koszy ulicznych w 2009 roku

W dniu 10 grudnia 2008 r. Urząd Miasta ogłosił przetarg na „Opróżnianie koszy ulicznych i pojemników 1100l oraz wywóz nieczystości własnym transportem i zdeponowanie ich na wysypisku w 2009r. „ zostały złożone w dniu 18.12.2008r. dwie oferty.

Pierwszą ofertę złożyło Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. z Poręby, a drugą Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych „SANIKO” Sp. z o.o. z Myszkowa.

Jako najkorzystniejsza oferta tj. o najniżej cenie została wybrana oferta SANIKO.

Ogólny zakres prac przewiduje wykonanie:

1. opróżnianie koszy ulicznych zlokalizowanych w ciągach dróg na terenie miasta Myszkowa,
  2. opróżnianie pojemników o pojemności 1100l zlokalizowanych przy budynku Urzędu Miasta w Myszkowie,
  3. transport zebranych odpadów,
  4. zdeponowanie odpadów w miejscu ich unieszkodliwienia.

Remonty dróg gminnych

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Budowlane „INŻBUD” Lgota Nadwarcie, ul. Akacjowa 22, 42-350 Koziegłowy wykonało:

• remonty chodników w ulicy Leśnej (odcinek ok. 60 m),
  • naprawę nawierzchni gruntowej w ulicy Rolniczej na odcinku od ul. Krasickiego do skrzyżowania z tzw. Czarną drogą.

Oświetlenie uliczne

W dniu 03.12.2008 roku została zawarta umowa z Rejonem Dystrybucji Energii Elektrycznej w Myszkowie dotycząca wykonywania usługi oświetleniowej w okresie od grudnia 2008r do końca 2010r.
W ramach realizacji umowy została usunięte część awarii występujących na oświetleniu ulicznym, będącym w eksploatacji ENION S.A. Usunięcie wszystkich awarii nastąpi do końca stycznia 2009 r.